Prodej

Pozemek k podnikání v blízkosti silnice 43

Drnovice
3 200 000 Kč
199724RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
4225m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební komerční
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Drnovice
Evidenční číslo:
199724RoV
Cena:
3 200 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

V obci Drnovice nabízíme k prodeji rovinatý pozemek vedený v územní plánu pro výstavbu objektů k podnikání, obchodu, provozu služeb, nerušící výroby či skladování. Velkou výhodou pozemku je jeho poloha s dobrou dostupností na státní silnici 43. Specifika stavby nejsou striktně daná, tudíž budova dle vlastních představ - objekt lze na dvě patra. Pozemek je umístěn v zadní části od silnice, čímž má zajištěn dostatek klidu a soukromí.

Disponuje téměř obdélníkovým tvarem o cca rozměrech 48 x 78 m a je rovinatý. Výhodou tedy budou nízké náklady na zemní práce při výstavbě objektu. Pozemek lze napojit na veřejný vodovod, zemní plyn a veřejnou kanalizaci. Odpady je možné napojit na vlastní ČOV. Celková výměra pozemku činí 4.225 m2.

Obec Drnovice se nachází cca 32 km od statutárního města Brna a 10 km od města Boskovice. Samotné Drnovice nabízejí obchod, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a dětské hřiště. Obec Drnovice se nachází 3 km od státní silnice č. 43 a je dostupná autobusem.

Prodávající si vyhrazuje určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti