Prodáno

Stavební pozemek o velikosti 8.754 m2 v klidné lokalitě

Kunštát
Prodáno
170422RoV Evidenční číslo
8754m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
170422RoV
Cena poznámka:
Info o ceně v RK.

Podrobné informace

Jedná se o prodej pozemku o velikosti 8.754 m², který je dle územního plánu z části veden pro výstavbu rodinných domů. Pozemek je na klidném místě obklopen lesy a pastvinami. Pozemek je možné napojit na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod a zemní plyn. Pozemek je přístupný po nově vybudovaném vlastním mostě, který je řádně zkolaudován. Přibližný rozměr pozemku je 125 x 70 m a jedná se o rovinatý pozemek bez zásadních úprav pozemku pro výstavbu budoucího objektu.

Výhodou je velikost pozemku, lokalita klidného prosluněného místa s možností výstavby dvou rodinných domů s pozemkovým zázemím, nebo výstavbu jednoho luxusního rodinného domu s možností chovů zvířat, či výstavby vlastního koupacího jezera s využitím potoka podél pozemku. Dále výhled z pozemku na zámek města Kunštát a občanská vybavenost města Kunštát.

Kunštát je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km od města Blanska a 40 km od města Brna. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde škola, školka, koupaliště, obchody, sportovní hala. Samotná část města Sychotín spadá pod město Kunštát.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti