Prodáno

Rovinatý stavební pozemek s výměrou 1026 m2

Česká
Prodáno
164921JaK Evidenční číslo
1026m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Česká
Evidenční číslo:
164921JaK
Cena:
7 150 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej rovinatého, stavebního pozemku obdélníkového tvaru s celkovou výměrou 1026 m2 v obci Česká, okres Brno venkov.
Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě, tedy veřejný vodovod, veřejná kanalizace, elektřina a zemní plyn.
V přední části pozemku se nyní nachází řadový, částečně podsklepený rodinný dům s dispozicí 1+1, který je určený k demolici.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba (12,7 m2), kuchyně (15,6 m2), obytný pokoj (22,7 m2), koupelna s WC (5,5 m2), dřevěná veranda (5,2 m2) pro vstup na částečně uzavřený dvůr, technická místnost (15 m2), sklep (12,9 m2), půda (57 m2), průchod (13 m2) z ulice na dvůr a zahradní domek (7 m2).
Obec Česká se nachází severně od města Brna. Společně s Ivanovicemi navazují na Brno a tvoří tak satelit města. Obec má výborné dopravní spojení a dostupnost do statutárního města i jeho centra, což představuje velkou výhodu a díky tomu je zajištěna veškerá občanská vybavenost. Jak na začátku Brna tak, i na stranu druhou v Kuřimi, kde najdete obchody, školy, školky, pošty, kulturní a sportovní centra (Sport areál Družstevní v Řečkovicích, plavecký bazén i zimní stadion v Kuřimi).
Díky tomu je obec Česká vhodná pro bydlení rodin s dětmi, kdy je možné díky dopravní obslužnosti zajistit rychlou dopravu jak do vzdělávacích center, tak na jakoukoliv volnočasovou aktivitu.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti