Prodej

Pozemky s vydaným stavebním povolením v nové lokalitě!

Blansko
2 980 000 Kč
198924RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
824m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
198924RoV
Cena:
2 980 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek, ke kterému je vyřízena projektová dokumentace se stavebním povolením. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít ihned stavět.

Celá lokalita je zpracována architektonickou kanceláří, jež navrhla moderní stavby s dostatkem soukromí. Lokalita počítá se 6 rodinnými domy luxusního jednotného vzhledu - budete mít na na výběr mezi dispozicí 4+kk a 5+kk. U každého domu je samozřejmostí dvougaráž. Domy jsou energetické náročnosti - tř. B.

Celkový rozměr pozemku je od 824 m2 a je mírně svažitý. V nabídce je rovněž možnost koupě i většího pozemku a to do velikosti 1.674 m2. Zahrada domu je orientovaná vždy k lesu.

Na pozemku se nachází veřejný vodovod a je počítáno se stavebním rozvaděčem na připojení na veřejnou elektřinu. Odpady budou svedeny do vlastní jímky, dešťová voda bude svedena do retenční nádrže s přepadem do vsaku.

Výhodou lokality je dobrá dostupnost do města Blanska a Brna.

Lažánky jsou vesnicí v okrese Blansko s více než 400 obyvateli umístěné v dlouhém údolí Lažáneckého žlebu. V blízkosti se nacházejí nejvýznamnější přírodní památky Moravského krasu. Vesnice leží v CHKO Moravský kras. Sousední Jedovnice nabízejí rekreační oblast kolem rybníka Olšovec. Město Blansko poskytující veškerou občanskou vybavenost je vzdáleno cca 11 km, Brno pak cca 32 km.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti