Prodej

Stavební pozemek s vydaným stavebním povolením

Lhota Rapotina
200924RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
924m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Lhota Rapotina
Evidenční číslo:
200924RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Jedná se o prodej téměř čtvercového pozemku určeného dle územního plánu k rodinnému bydlení. Pozemek se nachází v nově vzniklé lokalitě v obci Lhota Rapotina. Na pozemek je vydáno stavební povolení s kompletní projektovou dokumentací na moderní novostavbu 5+kk s dvojgaráží a plochou střechou.

Celková výměra pozemku čini 924 m². Západním směrem je mírně svažitý. Pozemek je prosluněný a poskytuje výhled na obec, lesy a okolí. Na hranici pozemku jsou připravené přípojky na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a elektřinu.

Rodinný dům dle projektové dokumentace je samostatně stojící novostavba, která obsahuje dvě koupelny s dostatkem úložného prostoru. Díky orientaci jihozápadním směrem bude dům poskytovat dostatek slunce a komfortu. Vytápění domu je projektováno na tepelné čerpadlo a vestavěnou krbovou vložkou v hlavním obytném prostoru. Projekt výstavby obsahuje také možnost využití rekuperační jednotky a chlazení. Celková podlahová plocha domu činí 162 m² + 34 m² terasy. Energetická náročnost domu je třídy A - velmi úsporná.
Výhodou je možnost okamžitého zahájení výstavby zděné novostavby s plochou střechou což obecně v menších obcích není povoleno, tady ano. Mezi další výhody je možné uvést: výhled z pozemku, orientace světových stran, vzdálenost do města Boskovice pouhé 3 km, klidná lokalita u lesa či energetická náročnost domu A.

Přednosti pozemku je především dostupnost 3 km od města Boskovice, 13 km od města Blansko a 35 km od města Brna. Samotná obec nabízí restaurace, hospodu, obchod, obecní knihovnu a dětské hřiště. Úplnou nabídku služeb poskytují Boskovice.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti