Prodej

Pozemek pro výstavbu nové lokality nebo vlastní vily

Výšovice
193023RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
5979m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Výšovice
Evidenční číslo:
193023RoV
Cena poznámka:
Info v RK!

Podrobné informace

Pozemek pro výstavbu nové lokality nebo vlastní vily.

Jedná se tedy o ideální příležitost pro investiční záměr výstavby. Budoucímu majiteli pozemek nabízí ale rozmanité možnosti pojetí - ať už realizaci studie, kdy část pozemku může sloužit vlastnímu bydlení, či například zbudování vlastního luxusního sídla v kombinaci s podnikáním. Pozemek může dále například zakoupit více přátel a vybudovat komunitní bydlení či organizace pro svoje podnikání. Díky své velikosti jsou možnosti využití opravdu pestré.

Studie projednaná s obcí v rámci územního plánování počítá s 5 rodinnými domy a 1 VIP pozemkem velkorysých rozměrů a to celých 1.517 m2. Celý nabízený pozemek se rozkládá na úctyhodných 5.979 m2.
Počítá s domy ve variantě o dispozici 5 + kk s garáží nebo dispozici 4 + kk s garáží. Jednotlivé stavby jsou promyšleně navrhnuty - poskytují dostatek soukromí a mohou být rozděleny na 2 bytové jednotky - v přízemí lze zbudovat samostatnou garsonku.

Dle platného územního plánu jsem pozemky vedeny jako - plochy smíšené obytné - venkovské.

Pozemek se nachází přímo za zázemím obce. Je téměř rovinatý. Jedná se o původní část zámecké zahrady. Má téměř obdélníkový tvar (zde se dle studie nachází 5 RD), částečně oplocen zděnou zdí (cca 4.500 m2) a dále navazuje neoplocený obdélník - ve studii VIP pozemek.
Napojit lze na všechny inženýrské sítě - viz. studie. Orientován je jižním směrem a poskytuje sluneční svit po celý den. V současnosti se na pozemku nachází původní zázemí a komín.

Obec Výšovice se nachází v okrese Prostějov v Olomouckém kraji. Žije zde cca 574 obyvatel. V obci je provozován obchod, knihovna, ordinace praktického lékaře. Kulturu v obci zajišťuje kulturní dům, FK Výšovice či třeba Rodinný klub Výšovice. K relaxu je provozována sauna. Veškerou občanskou vybavenost poskytuje cca 8 km vzdálené město Prostějov.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti