Pronájem

Pronájem komerčního prostoru

Opletalova, Adamov
10 000 Kč / měs
202624JaK Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
55m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Smíšená komerce
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Opletalova, Adamov
Evidenční číslo:
202624JaK
Cena:
10 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 3.000,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostor v přízemí bytového domu v centru města Adamov, část Ptačina.
Jedná se o jednotku, která se skládá ze dvou místností, kde první z nich by mohla sloužit jako recepce s prosklenou výlohou do města a druhá s větší výměrou jako sklad, prodejna či kanceláře. K dispozici je WC v suterénu budovy.
Dispozice je tedy následující: vstupní hala (14,6 m2) a druhá místnost (32 m2), kde je v zadní části provedena menší galerie sloužící jako oddělená kancelář (9m2). Celková užitná plocha včetně galerie je tedy 55,6 m2.
Prostor dříve sloužil jako optika, ale nabízí se možnosti jako například: kanceláře s recepcí, prodejna, skladovací prostor s místem pro výdej zboží, sklad pro e-shop atp.
Cena nájmu je: 10.000,- Kč + 3.000,- Kč zálohy na energie/měsíc. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.

Město Adamov v okrese Blansko v Jihomoravském kraji se nachází cca 12 km severně od Brna, na soutoku Svitavy a Křtinského potoka v lesnatém údolí. Žije zde přibližně 4.600 obyvatel a najdete zde veškerou občanskou vybavenost. Tedy nákupní centrum, vlaková zastávka, lékárna, mateřská a základní škola, koupaliště, dětské hřiště, restaurace, sportovní hala a mnoho dalšího.
Pronajímatel si vyhrazuje právu si vybrat nájemnce dle svých vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti