Pronájem

Pronájem kanceláře, obchodního prostoru

Letovice
1 600 Kč / měs
192623RoV Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
54m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Kancelářské prostory
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Letovice
Evidenční číslo:
192623RoV
Cena:
1 600 Kč / měs

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v nově zrekonstruované polyfunkční budově v Letovicích, ul. Družstevní.

Jedná se o 2 nebytové prostory určené k podnikání. Nacházejí se v přízemí spolu s další jednou, která je již obsazena. 1.patro patří třem bytovým jednotkám.

Nebytové prostory jsou bezbariérové, vhodné zejména jako kanceláře a obchodní prostory. Zařízené ve vyšším standardu: v každém nebytovém prostoru je kuchyňka, LED osvětlení, zátěžová protiskluzová dlažba, vysokorychlostní optický internet 1000/500 Mbps, přirozená ventilace, vertikální žaluzie, plastová okna s izolačním dvojsklem a kouřový hlásič. Na chodbě najdeme oddělené pánské a dámské toalety. Budova je chráněna zabezpečovacím kamerovým systémem 24/7 a v přízemí jsou nainstalovány na oknech mříže a sítě proti hmyzu.
Před budovou (cca 10 m) je k dispozici veřejné parkoviště bez poplatku. Další možná parkovací stání v dosahu cca 100 m, autobusová zastávka cca 150 m. Prostory si lze pronajmout jako celek (54 m2 + chodba a sociální zařízení) či samostatně (á 18 m2). Energetická náročnost domu je třídy - D.

Cena:
1. prostor: 1.600,- Kč + energie a služby.
2. prostor: 2.500,- Kč + energie a služby.

Úklid společných prostor se provádí 3 x týdně a úklid nebytových prostor bude dle dohody s nájemcem.

Město Letovice se nachází cca 42 km od statutárního města Brna a 12 km od města Boskovice. Samotné Letovice nabízejí obchody, základní školu, mateřskou školku, kulturní a sportovní vyžití, poštu, restaurace a další občanskou vybavenost. Město Letovice je dostupné jak vlakem, tak i autobusem.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti