Prodej

Zajímavý dům se třemi bytovými jednotkami

Křivánkovo náměstí, Brno
202924LeD Evidenční číslo
Větší než 9+2 Dispozice
201m2 Užitná plocha
382m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
Větší než 9+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Křivánkovo náměstí, Brno
Evidenční číslo:
202924LeD
Cena poznámka:
Info v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi velmi zajímavý rodinný dům s třemi bytovými jednotkami v Žebětíně. Tento dům je ideální pro větší rodinu nebo jako investiční nemovitost s možností pronájmu jednotlivých bytových jednotek. Dále je tu i možnost propojení bydlení s podnikáním. Uzavřený dvůr poskytuje naprosté soukromí a je zde postavena kůlna, která slouží jako kryté parkování a úložný prostor pro bytové jednotky.
Samotný dům je z roku 2007 a je ve velmi dobrém stavu. Je napojen na obecní vodovod, elektřinu (instalovány fotovoltaické panely), plyn a odpady jsou svedeny do kanalizace. Vytápění je řešeno kotlem na zemní plyn.
Před domem je vyhrazené parkování pro čtyři auta a ve dvoře jsou umístěna další dvě krytá parkovací stání. Užitná plocha domu je cca 226 m2 a celková plocha pozemku činí 382 m2.
Dispozice:
V přízemí je umístěná bytová jednotka s dispozicí 3+1 o výměře 92,9 m2, z tohoto bytu je možné vyjít na uzavřený dvůr. Původně byla tato jednotka využívána jako kancelář, nyní slouží jako byt.
V obytném podkroví jsou umístěny dvě bytové jednotky s dispozicemi 2+kk o výměře 58,8 m2 a 1+kk s výměrou 38,7 m2. Všechny bytové jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou a vestavěným nábytkem.
Předností této nabídky je vyhledávaná a klidná lokalita s výbornou dostupností. Dále stav nemovitosti a možnost jejího využití jak k vícegeneračnímu bydlení, tak i jako investice či propojení bydlení a podnikání. Všechny bytové jednotky jsou v současné době pronajaty. PENB zatím nebyl dodán, z tohoto důvody uvádíme G.
Žebětín je klidná a vyhledávaná část města s výbornou dostupností do centra Brna. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky, obchody, restaurace a zastávky MHD. Blízkost přírody nabízí mnoho možností pro volnočasové aktivity, procházky a sport.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti