Pronajato

Pronájem bytu 3+1 v blízkosti centra

Boskovice
Pronajato
179622LeD Evidenční číslo
3+1 Dispozice
61m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Pronájem
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Boskovice
Evidenční číslo:
179622LeD
Cena:
13 000 Kč / měs
Cena poznámka:
+ zálohy na služby 4.000,- Kč a provize RK

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Nabízíme Vám k pronájmu byt s dispozicí 3+1 v blízkosti centra města Boskovice, ul. Průchodní.
Tento byt je ve velmi udržovaném stavu a je vybaven kuchyňskou linkou, pračkou a lednicí. V předsíní jsou umístěny v celé délce vestavěné skříně. Samotný byt je umístěn ve třetím patře třípodlažního bytového domu.
Dispozice bytu je následující:
z předsíně (8,1 m2) je možné vejít do jednotlivých pokojů (12,9 m2, 16,1 m2, 11,9 m2), do kuchyně (7,3 m2), koupelny (2,3 m2) a WC (0,8 m2). Z největšího pokoje je možné vejít na balkon, který je orientovaný do klidové zóny. V kuchyni je umístěna kuchyňská linka, lednice a pračka. Koupelna je vybavena vanou a je zde umístěn elektrický bojler na ohřev vody. Vytápění bytu je centrální. V celém bytě kromě kuchyně jsou položeny nové koberce. K bytu náleží i sklepní kóje, která je umístěná v suterénu bytového domu. Bytový dům je po revitalizaci. Cena pronájmu činí 13.000,- Kč + 4.000,- zálohy na služby.
Předností této nabídky je umístění bytu v blízkosti centra města a samostatné pokoje.
Pronajímatel si vyhrazuje právo na výběr nájemce dle vlastních zvolených kritérií.
Město Boskovice tvoří správní centrum (úřady, školy, školky…) severní poloviny okresu Blansko. Nabízí možnosti kulturního, sportovního či turistického vyžití. Je dostupné autobusem i vlakem a je vzdáleno 35 km od krajského města Brno a 20 km od města Blansko. PENB - G.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti