Prodáno

Byt 3+1 v blízkosti přírody

Blansko
Prodáno
173522JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
90m2 Užitná plocha

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Byt
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Blansko
Evidenční číslo:
173522JaK
Cena:
5 885 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi byt s dispozicí 3+1, který se nachází v šestipodlažním cihlovém domě s výtahem. Bytový dům prošel revitalizací, tedy zateplením fasády a výměnou plastových oken. Nachází se na velmi žádané lokalitě, tedy konkrétně ulice Sloupečník, odkud je to velmi blízko do přírody, zároveň je však dostupné centrum města, kde najdete veškerou občanskou vybavenost jako jsou školky, školy, gymnázium, kino, kavárny, nákupní centra, sportovní hřiště, lékárny, poštu atd.
Jedná se o byt 3+1 s balkonem, šatnou a sklepem. Byt prošel postupnou modernizací: v roce 2018 byla instalována nová kuchyňská linka, 2020 plovoucí podlahy v obývacím pokoji a dětském pokoji, 2021 nový kondenzační plynový kotel, ten zajišťuje vytápění bytu i ohřev vody.
Celková užitná plocha bytu je 87,5 m2 včetně příslušenství (balkon, sklep, šatna).
Dispozice bytu je následující: vstupní chodba (9,1 m2), obývací pokoj (20,2 m2), ložnice (13 m2), dětský pokoj (17 m2), kuchyně (12,4 m2), šatna (3 m2), WC (1,2 m2), koupelna (2,1 m2), balkon (6,3 m2), sklep (3,2 m2), komora (2,5 m2).
Byt je připojen ke všem inženýrským sítím, tedy: elektřině, zemnímu plynu, veřejnému vodovodu a veřejné kanalizaci. PENB: C.

Město Blansko se nachází cca 19 km severně od statutárního města Brna, žije zde cca 20 tisíc obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, gymnázium, obchodní centra, poštu, restaurace, zdravotní středisko, sportovní areály - zimní stadion, plavecký bazén, venkovní koupaliště, atletický a basebalový stadion, okruh pro kolečkové brusle i lyže, workoutové hřiště. Vlakové i autobusové nádraží, díky kterým je zajištěna maximální dopravní dostupnost.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti