Prodáno

Chalupa pod lesem na polosamotě

Bělá u Jevíčka
Prodáno
160221KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
118m2 Užitná plocha
918m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Bělá u Jevíčka
Evidenční číslo:
160221KaB
Cena:
940 500 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Jedná se o prodej samostatně stojícího dvojdomku ze smíšeného zdiva (1+1, 2+1) určeného ke kompletní rekonstrukci s celkovou plochou pozemku o rozloze 918 m2. Nemovitost se nachází v obci Smolná u Jevíčka, v blízkosti Smolenské přehrady. Dělí se na dvě části, které spojuje uzavřený dvorek s hnojníkem a chlévem. Výjimečná pozice tohoto domu by byla ideální jak k rekreačním účelům, tak ke klidnému rodinnému bydlení uprostřed krásné přírody. Pozemek je rovinatý, umístěný pod zalesněným svahem, na okraji obce. Orientace domu směřuje na severozápadní stranu. 

   Dispozice pravé části domu je následující: ze vstupní chodby (4,7 m2) lze vstoupit na dvorek (22 m2), kde se nachází suché WC (1 m2), a do kuchyně (11,6 m2). Na kuchyni navazuje průchozí obývací pokoj (13 m2), odkud vstupujeme do ložnice (13,8 m2). Součástí jsou také prostorný sklep (20 m2) a dílna s dřevníkem (41 m2).
   Dispozice levé části domu je následující: ze vstupní chodby (3,3 m2) lze vstoupit do koupelny (3,6 m2), skladu (9 m2) se vstupem na půdu a do průchozí kuchyně (17 m2), na kterou navazuje další místnost (22 m2). Celá část tohoto domu je ve velmi špatném stavu a je určena spíše k demolici. 

Dům je připojen na následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, plyn (je vybudovaná plynovodní přípojka k objektu, ukončená hlavním uzávěrem plynu). Vytápění domu je zajištěno kamny na tuhá paliva. Odpad je řešen septikem. PENB - G.
Výhodu tohoto domu tvoří velmi hezké prostředí s výhledem do ovocného sadu a lesa. 

Obec Bělá u Jevíčka se rozkládá v malebném údolí Malonínského potoka v nadmořské výšce 396 m.n.m. Nachází se 6 km západně od města Jevíčka a 14 km jižně od města Moravská Třebová. Obec se skládá ze dvou částí - Bělé u Jevíčka a Smolné. Nalezneme zde kadeřnictví, obchod se smíšeným zbožím, hostinec a místní knihovnu, ve které se konají různé kulturní akce. V roce 2004 byl vybudován ve středu obce park a v roce 2013 dětské hřiště. 
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti