Prodáno

Rodinný dům k dokončení

Rozhraní
Prodáno
173822LeD Evidenční číslo
3+kk Dispozice
71m2 Užitná plocha
646m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
3+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rozhraní
Evidenční číslo:
173822LeD
Cena:
1 990 000 Kč
Cena poznámka:
Cena je konečná, neplatíte provizi RK

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům k dokončení v obci Rozhraní. Výhodou tohoto domu je, že si jej můžete dokončit dle svých vlastních představ. Dispozičně je nyní dům řešen jako 3+kk s možností úprav. 
Na domě byla započata rekonstrukce, která zahrnovala nové vnitřní dispozice, výstavbu ztraceného bednění za domem, částečně nová vazba střechy s izolací, zpevnění krovu a věnce střechy, nové betonové podlahy s izolací, podřezání domu, výměna stávajících oken za plastová.
Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod a je možné jej napojit na plyn. Odpady jsou svedeny do původní kanalizace. Celková užitná plocha domu je cca 71 m2, celková plocha pozemku je 646 m2 včetně pozemku před domem.
Orientace domu je jihozápadním směrem a před domem se nachází zahrada, kterou je možné využít jak k pěstování, tak i k možnému posezení popř. vybudování parkovacích stání. Výměra tohoto pozemku je 200 m2.
Předností této nabídky je možnost dokončení domu dle svých vlastních představ, výborná dopravní dostupnost, kdy se cca 10 minut pěší chůzí nachází vlaková zastávka a cca 5 minut autobusová zastávka. Dále je v blízkosti silnice první třídy směr Svitavy - Brno. Průkaz energetické náročnosti prozatím nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme G.
Obec Rozhraní se nachází 7 km od města Letovice, 20 km od města Boskovice, 19 km od města Svitavy a 45 km od Brna. 
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti