Prodáno

Rodinný dům 4+1 se slunnou zahradou

Rovečné
Prodáno
165521LeD Evidenční číslo
4+1 Dispozice
180m2 Užitná plocha
1102m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rovečné
Evidenční číslo:
165521LeD
Cena:
3 250 000 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům s dispozicí 4+1 v obci Rovečné. K domu náleží slunná, rovinatá zahrada o výměře 1102 m2 se zahradním domkem s garáží.
Tento rodinný dům byl postaven v 70.letech a je v původním, udržovaném stavu. Nabízí se zde tedy možnost rekonstrukce či modernizace dle svých vlastních představ. Celý dům je podsklepen a je napojen na obecní vodovod, elektřinu a zemní plyn. Odpady jsou svedeny do septiku. Vytápění domu je ústřední jak kotlem na tuhá paliva tak i kotlem na plyn. Kotel na tuhá paliva je z roku 2010 a plynový kotel byl vyměněn v roce 2018. 
Celková plocha pozemku je 1102 m2, užitná plocha domu činí cca 182 m2.
Dispoziční uspořádání domu je následující: přes vstupní zádveří (7,6 m2) se vchází do chodby (10 m2) domu, ze které je možné vejít do kuchyně (12,2 m2) a do dvou obytných pokojů (18,5 m2, 14,7 m2). Z chodby je i vstup do koupelny (4,6 m2) a do komory (1,8 m2). Dále je tu umístěno schodiště do jak do suterénu tak i do patra rodinného domu. V mezipatře je umístěna toaleta (1,2 m2). 
Do patra se vchází po schodech s galerií (19,2 m2) a jsou zde umístěny další dva obytné pokoje (16,6 m2, 17 m2) a půda. V suterénu domu (cca 60 m2) je umístěna kotelna, sklad na dřevo a sklep, který je ideální k uchování ovoce a zeleniny. Odtud je možné vyjít do zahrady. 
Na zahradě je postaven zahradní domek, který slouží jako garáž (18,2 m2) a dílna (5 m2) s úložným prostorem (7 m2).
Předností tohoto domu je jeho dispoziční uspořádání, možnost modernizace dle svých vlastních představ. Dále je to slunná, rovinatá zahrada a zahradní domek, jehož součástí je garáž, úložný prostor a dílna. PENB - G.
Obec Rovečné leží na území okresu Žďár nad Sázavou a náleží pod Kraj Vysočina. Obec je vzdálená asi 33 km  od Žďáru nad Sázavou, 11 km  od Bystřice nad Pernštejnem a 6 km od Olešnice. Do všech těchto míst je dobré autobusové spojení. Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost. Najdeme zde školku, školu, obchody, restaurace, služby, praktického lékaře pro dospělé i pro děti, zubního lékaře, poštu, ubytovací zařízení a mnoho dalšího. Pro využití volného času je v obci k dispozici sportovní hřiště. Krásná příroda Českomoravské vysočiny nabízí široké možnosti jak pro letní, tak i pro zimní sportovní aktivity. V blízkém okolí je mnoho zajímavých turistických tras, několik lyžařských vleků, koupaliště.Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti