Prodáno

Rodinný dům 4+KK s garáží a terasou nedaleko Boskovic

Chrudichromy
Prodáno
117018JaK Evidenční číslo
4+kk Dispozice
175m2 Užitná plocha
700m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Chrudichromy
Evidenční číslo:
117018JaK
Cena:
4 500 000 Kč

Doporučuji

Patrik Bejček
Patrik Bejček
Jsem amatérský běžec a podpora mojí osoby, ale i běhu samotného ze strany TAJOVSKÝ reality je opravdu skvělá, stejně jako komunikace s jejími zaměstnanci. Tým realitní kanceláře TAJOVSKÝ reality je parta skvělých lidí, kteří mě i ostatní inspirují (ať k běhu či lepším výsledkům) a jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu, díky.

Podrobné informace

PROVĚŘENÁ NEMOVITOST - Jedná se o prodej samostatně stojícího rodinného domu 4+KK v obci Chrudichromy u Boskovic. Dům se nachází ve velice klidné lokalitě, s výborným výhledem do okolí a to díky své orientaci i prostorné terase.
Dům prošel rekonstrukcí, která zahrnovala: dispoziční uspořádání, které splňuje požadavky moderního bydlení, kompletně nová skladba podlahy, nová střešní krytina včetně oplechování, okapových svodů, nový dřevěný strop nad garáží a koupelnou, sádrokartonové podhledy stropu s parozábranou a tepelnou izolací, plastová okna značky VPO s dvojsklem, včetně vstupních dveří, garážová vrata značky Trido - dálkové ovládání, venkovní fasáda, zateplení obvodové stěny části domu, nové krytiny podlah - plovoucí laminátová a keramická dlažba, kompletně nová koupelna včetně obkladů, hydroizolační stěrky, vana, sprchový kout, dvojumyvadlo, vnitřní rozvody vody a odpadů, kompletně nová vnitřní elektroinstalace v mědi, rozvody vytápění včetně rozdělovače, nový plynový kotel a elektrický bojler. Nové vnitřní omítky včetně výmalby, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči: lednice, trouba, myčka, digestoř. Vnitřní dveře do obložek, terénní úpravy kolem domu, terasa s dlažbou, oplocení, dřevěné schodiště na půdu. Příprava na krbová kamna v obývacím pokoji.
Vytápění domu je podlahové kotlem na zemní plyn a ohřev vody plynový kombinovaný kotel - napojen na akumulační zás. TUV, odpad přes ČOV napojen na kanalizaci.
Rovinatý pozemek o rozloze 670 m2, užitná plocha 173 m2. PENB: D
www.dumchrudichromy.cz

Výhodou domu je jeho stav, provedené rekonstrukce, příprava pro krbová kamna, použití kvalitních materiálů, dispoziční uspořádání, které splňuje požadavky moderního bydlení. Klidná lokalita, výborný výhled do okolí, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, dostupnost do Boskovic a do Brna. Dostatek parkovacího místa i prostorná garáž. Orientace domu i obytných pokojů, dostatek světla celý den.

Dispozice:
Vstupní hala (14 m2) - podlaha keramická dlažba
Technická místnost (4,5 m2) - podlaha keramická dlažba, kotel na zemní plyn, elektrický bojler, prostor a příprava pro pračku a sušičku
Pokoj č. 1 (12 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Pokoj č. 2 (18 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Kuchyně (15,3 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady, kuchyňská linka včetně vestavěných spotřebičů: lednice, sklokeramická deska, trouba, myčka, digestoř
Pokoj č. 3 (27 m2) - podlaha plovoucí laminátová, příprava na krbová kamna, orientace na východ
Koupelna (10 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady, dvojumyvadlo, vana, sprchový kout, bidetová sprcha
WC (1,9 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady, umyvadlo
Pokoj č. 4 (12 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace na východ
Spíž (2,3 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Garáž (32 m2) - garážová vrata Trido
Sklep
Terasa (23 m2)

Obec Chrudichromy se nachází 3 km severozápadně od Boskovic.Chrudichromy sousedí s obcemi Mladkov, Svitávka, Míchov,Bačov a Boskovice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti