Prodáno

Rodinný dům s dispozicí 5+1 a zahradou o velikosti 2.386 m2.

Vlkoš
Prodáno
143920RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
222,2m2 Užitná plocha
2386m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Vlkoš
Evidenční číslo:
143920RoV
Cena:
2 299 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+1, podsklepený, nacházející se v klidné části obce Vlkoš. Dům je v rozestavěném stavu, určený k dokončení dle vlastních představ. Stavba je zděná, s plochou střechou. Na nemovitosti byly zahájeny vyklízecí a bourací práce, tedy nemovitost je kompletně vyklizena a je odstraněno původní vnitřní vybavení. Celková podlahová plocha domu je 222,2 m2, včetně suterénu. Orientace obytných místností je převážně na jihovýchod a jihozápad. Energetická náročnost domu třídy E.

V suterénu rodinného domu se nachází: garáž, technická místnost ( může být další garáž), chodba se schodištěm, sklep, prádelna, kotelna a sklep. Dále se pak v přízemí domu nachází: vstupní předsíň, obývací pokoj, kuchyně, pokoj, chodba, koupelna, WC, komora, pokoj s balkonem, pokoj s balkonem a pokoj.

Nemovitost je napojena na elektřinu (na hranici pozemku) a veřejný vodovod. Odpady jsou nyní svedeny do jímky, možnost napojení na veřejnou kanalizaci, která se nachází před pozemkem. Dále na hranici pozemku je přípojka plynu a na pozemku se nachází vlastní studna.

Pozemek je rovinatý, přibližně obdélníkového tvaru, nabízí dostatek slunce a svou velikostí poskytuje velké realizační možnosti. Celková plocha pozemku o velikosti 2.386 m2.

Výhodou je prostorný rodinný dům, dostatek parkovacího místa, garáž, velikost pozemku, slunné klidné místo v okrajové části obce Vlkoš - Kanovsko, možnost přebudování na moderni stavbu, dostatečná šířka pozemku, z domu je hezký výhled do okolí.

Dispozice:
Suterén:
Garáž (28,5 m2)
Technická místnost (23,8 m2)
Sklep (7,3 m2)
Chodba (8,2 m2)
Kotelna (12,4 m2)
Prádelna (13,6 m2)
Sklep (15,9 m2)

Přízemí:
Vstupní předsíň (4,7 m2)
Kuchyně (8,8 m2)
Obývací pokoj (22,5 m2)
Chodba (17,5 m2)
Pokoj (16,8 m2)
Pokoj (12,5 m2)
Pokoj (12,5 m2)
Koupelna (3 m2)
WC (1,8 m2)
Komora (2,2 m2)

Obec Vlkoš se nachází 8 km od města Přerov, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. V samotné obci Vlkoš se nachází obchod JEDNOTA, knihovna, pošta, mateřská školka a základní škola.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti