Prodáno

Samostatně stojící rodinný dům 5+1, s pozemkem o velikosti 1.862 m2.

Choryně
Prodáno
151820RoV Evidenční číslo
5+1 Dispozice
151m2 Užitná plocha
1862m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Choryně
Evidenční číslo:
151820RoV
Cena:
1 980 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o samostatně stojící rodinný dům s dispozicí 5+1 v obci Choryně, nacházející se v klidné části obce. Dům je v původním stavu, určený k rekonstrukci dle vlastních představ. Stavba je zděná, se sedlovou střechou pokrytou pálenými taškami. Nemovitost je s původním vnitřním vybavením, kompletně vyklizená, připravená na rekonstrukci. Celková podlahová plocha domu je 147,8 m2. K domu patří samostatně stojící objekt s garáží a ostatní zděné prostory o celkové podlahové ploše 70 m2, které lze využít například jako dílnu. Orientace obytných místností je převážně na jihovýchod. Energetická náročnost domu třídy E.

V přízemí rodinného domu se nachází: vstupní předsíň, technická místnost, chodba se schodištěm, koupelna, sklad, komora, kuchyně, obývací pokoj a pokoj. Dále pak v druhém nadzemním podlaží se nachází: chodba, pokoj, pokoj, pokoj se šatnou ze které je vstup na půdu. V přízemí domu se pak nachází menší sklep přístupný ze skladu.

Dům je napojen na elektřinu 220/380V a vlastní studnu. Odpady jsou svedeny do jímky. Možnost napojení na veřejný vodovod a zemní plyn, který je na hranici pozemku.

Pozemek je rovinatý, přibližně obdélníkového tvaru. Soukromí poskytuje vzrostlá zeleň na zahradě. Pozemek je slunný a velkou výhodou je možnost příjezdu i ze zadní strany po zpevněné komunikaci, umožňující využití např. na další stavbu, nebo lze pozemek prodat pro další využití. Celková plocha pozemku o velikosti 1.862 m2.

Výhodou je prostorný rodinný dům, dostatek parkovacího místa, garáž, velikost pozemku, slunné klidné místo, možnost odprodeje části pozemku.

Dispozice:
1.NP
Vstupní předsíň (7,6 m2)
Kuchyně (18,5 m2)
Obývací pokoj (17,5 m2)
Technická místnost (2,3 m2)
Pokoj (16 m2)
Sklad (1,6 m2)
Chodba se schodištěm (11 m2)

2.NP
Chodba (8,6 m2)
Pokoj (17,6 m2)
Pokoj (18 m2)
Pokoj (14,6 m2)
Šatna (8,6 m2)

Obec Choryně se nachází 6 km od Valašského Meziříčí, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. V samotné obci Choryně se nachází restaurace, obchod JEDNOTA, knihovna, pošta, mateřská školka a základní škola. Obcí vede značená cykloturistická trasa z Valašského Meziříčí do Kelče. Vyhodou je 2 km vzdálená vlaková stanice v Lhotce nad Bečvou.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti