Prodáno

Hrubá stavba rodinného domu v malebné obci

Dolní Libochová
Prodáno
179722KaB Evidenční číslo
5+kk Dispozice
234,3m2 Užitná plocha
476m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Samostatný
Dispozice:
5+kk
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Dolní Libochová
Evidenční číslo:
179722KaB
Cena:
999 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Přemýšlíte o stavbě domu, ale odrazuje Vás proces vyřizování stavebního povolení či se obáváte v dnešní době cen stavebního materiálu? Pak právě pro Vás máme nabídku koupě hrubé stavby, kterou stačí dotvořit dle vlastních představ.

Jedná se o hrubou stavbu rodinného domu s vydaným stavebním povolením dle navržené projektové dokumentace. Samostatně stojící stavba se nachází na okraji obce Dolní Libochová, v okrese Žďár nad Sázavou a leží na pozemku o celkové ploše 476 m². Dle návrhu stavební dokumentace se jedná o podsklepený dvoupodlažní rodinný dům s obytným podkrovím, garáží (26,95 m²) a dispozicí 5+kk. Celková užitná plocha domu činí 234,31 m².

Vytápění domu je navrženo jako teplovodní radiátorové, přičemž bude použito plynového kondenzačního kotle, umístěného v technické místnosti. Navržené rozvody vody budou napojeny na novou vrtanou studnu. Rodinný dům bude napojen novou podzemní přípojkou nízkého napětí a přípojkou plynu. Splašková kanalizace z objektu bude řešena na jímkou. Dešťové vody budou svedeny na pozemku do retenční nádrže s přepadem do vsaku. Energetická náročnost budovy: třída E.

Dispoziční řešení domu - dle návrhu schválené projektové dokumentace: dům je napojen na příjezdovou komunikaci dvěma sjezdy ze severovýchodu, odkud je i vstup na pozemek a přístup do domu po jednoramenném schodišti. Vstup do domu je přes zádveří (7,22 m²) do chodby (12,45 m²), která zpřístupňuje schodiště, koupelnu (4,52 m²), ložnici (19,20 m²) a obytný prostor. Ten je tvořen obývacím pokojem (19,10 m²), jídelnou a kuchyní (21,00 m²). Z tohoto obytného prostoru je přístupná terasa. Ze schodiště je přístup do suterénu, do chodby (13,00 m²) z níž je vstup do garáže (26,95m²). Dále do technické místnosti (7,50 m²) volně propojené s koupelnou (5,60 m²) a do tří skladů (8,35 m², 10,00 m², 1,65 m²). Z jednoho skladu v jižní části je druhý východ z objektu. Obytné podkroví je tvořeno chodbou (7,50 m²), na kterou navazují dva dětské pokoje (19,50 m², 22,40 m²), ložnice (18,60 m²), WC (2,08 m²) a koupelna (7,69 m²).

Obec Dolní Libochová leží 14 km severovýchodně od Velkého Meziříčí, rozkládá se na území Křižanovské vrchoviny. První písemná zmínka o obci pochází z roku 1350. Významnou součástí obce je Dolnolibochovský rybník, který byl založen již koncem 15. století. V obci najdeme mateřskou školu. 

Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních zvolených kritérií

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti