Prodáno

Rodinný dům v klidné ulici se zahradou a zastřešeným dvorkem

Brno
Prodáno
159921KaB Evidenční číslo
2+1 Dispozice
101,4m2 Užitná plocha
351m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
2+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
159921KaB
Cena:
6 893 250 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej řadového, cihlového domu s dispozicí 2+1 ve slepé ulici Úhledná, v městské části
Brno - Řečkovice a Mokrá Hora. 

Dům je v udržovaném stavu, částečně podsklepený (9 m2), s možností rekonstrukce a rozšíření směrem do zahrady nebo do patra. Celková plocha pozemku je 351 m2. V roce 1965 byla provedena izolace, v roce 1970 výměna oken a v roce 1980 výměna pálených tašek. 
Nemovitost má polohu spojující rychlý dosah velkoměstské občanské vybavenosti, ale zároveň zde budete mít pocit bydlení jako na venkově. Nedaleko se nachází dětské hřiště, rybníky a lesy. Okolí nemovitosti je oblíbené pro cykloturistiku a procházky stezkou zdraví údolím řeky Ponávky až do Lelekovic. 

Dispozice domu je následující: z oplocené předzahrádky domu, osázenou okrasnými květinami, vcházíme hlavním vchodem do vstupní chodby. Zde jsou vstupní dveře na zastřešený uzavřený dvorek s přístupem do sklepa. Přes dvorek se také dostaneme do zadní části domu, na verandu, až do zahrady, která se rozprostírá na celkové ploše 193 m2. Najdeme zde kůlnu, skleník, kompostiště a ovocné stromky. Slunná zahrada má úrodnou půdu, ideální pro pěstování zeleniny.
Druhými dveřmi ze vstupní chodby vcházíme do prvního průchozího pokoje (13,5 m2), na který navazuje prostorný a světlý obývací pokoj (22 m2). V obou těchto místnostech je položena parketová podlaha a okna směřují do ulice s orientací na severozápad. 
Z obývacího pokoje, vybaveného rozsáhlou obývací stěnou dále vstupujeme do kuchyně (10,5 m2) s kuchyňskou linkou a oknem směřujícím do zahrady. Z kuchyně vstupujeme do koupelny (3,8 m2) s vanou a umyvadlem, samostatného WC (1,3 m2) a průchozí komory (2,9 m2) k uskladnění potravin. Z ní lze také vstoupit do prosklené verandy (7,4 m2), která spojuje vchody na dvorek, technické místnosti (7 m2) a  zahrady. V technické místnosti se nachází vana, umyvadlo, kotel na tuhá paliva, plynový kotel a elektrický bojler na ohřev teplé vody. 
Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě: veřejnou kanalizaci, vodovod, elektřinu, plyn a má také vlastní studnu. Nemovitost je částečně vybavena nábytkem.
PENB - G.
Výhodou této nemovitosti je jeho klidná lokalita v blízkosti přírody, pěkná slunná zahrada a možnost rekonstrukce dle vlastních představ.
Lokalita:
Městská část Řečkovice a Mokrá Hora je vyhledávanou lokalitou pro rodinné bydlení v blízkosti přírody. Nachází se na severním okraji statutárního města Brna. Naleznete zde mateřské a základní školy, gymnázium, dětská hřiště a nákupní centrum. V Řečkovicích se nachází vlaková stanice se snadným a rychlým dojezdem na Brněnské hlavní nádraží a do centra města.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti