Prodáno

Rodinný dům s dispozicí 3+1 po rekonstrukci s terasou a parkovacím místem

Ruprechtov
Prodáno
137619JaK Evidenční číslo
3+1 Dispozice
95m2 Užitná plocha
357m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Ruprechtov
Evidenční číslo:
137619JaK
Cena:
2 997 651 Kč

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - jedná se o prodej řadového koncového rodinného domu po velmi zdařilé rekonstrukci v obci Ruprechtov.
Nemovitost s dispozicí 3+1, terasou, dvěma parkovacími stáními a samostatně stojícím zahradním domkem (kůlnou) prošla v roce 2019 rozsáhlou rekonstrukcí: nová plastová okna i dveře, zpevněné plochy kolem domu, terénní úpravy, plechová střecha, fasáda, vnitřní omítky, koupelna s WC, nové rozvody odpadů, vody i elektřiny, plovoucí laminátová podlaha, keramická dlažba, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - lednice, mrazák, sklokeramická deska, dřez, digestoř, trouba, terasa za domem, klempířské prvky, 2 parkovací stání před domem, domácí vodárna napojená na vlastní studnu k čerpání užitkové vody do domu, oplocení kolem domu, příprava na krbová kamna, na terase nezámrzný kohout na vodu.
Rodinný dům se nachází na pozemku o celkové rozloze 357 m2, užitná plocha domu je 95 m2. Je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, veřejnou kanalizaci a má vlastní studnu na pozemku.
Dispozice domu je následující: vstupní chodba, šatna, obývací pokoj, ložnice, kuchyně s jídelnou, další obytný pokoj, koupelna, technická místnost a vstup na terasu. PENB: D. Součástí prodeje nemovitosti je i vnitřní vybavení.

Dispozice:
Vstupní chodba (5 m2)
Pokoj č. 1 (14 m2) - podlaha plovoucí laminátová, nyní slouží jako obývací pokoj, příprava na krbová kamna, orientace na jih
Pokoj č. 2 (17 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace na jih
Kuchyně s jídelnou (15 m2) - podlaha plovoucí laminátová, kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči: lednice, mrazák, dřez, digestoř, sklokeramická deska, trouba
Pokoj č. 3 (12 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace na západ
Koupelna (6 m2) - podlaha dlažba, keramické obklady, sprchový kout, umyvadlo, žebřinový radiátor
Technická místnost (3 m2)

Výhodou domu je jeho aktuální stav po velmi zdařilé rekonstrukci, dvě parkovací stání před domem, terasa navazující na jídelnu, dispoziční řešení domu. Součástí prodeje nemovitosti je i vnitřní vybavení.

Obec Ruprechtov se nachází v okrese Vyškov v Jihomoravském kraji.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti