Prodáno

Řadový rodinný dům s uzavřeným dvorem

Hrádek
Prodáno
146520JaK Evidenční číslo
4+1 Dispozice
168m2 Užitná plocha
653m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
F - Velmi nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Hrádek
Evidenční číslo:
146520JaK
Cena:
1 557 695 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - jedná se o prodej řadového vnitřního domu v obci Hrádek v okrese Znojmo. Rodinný dům s dispozicí 4+1, uzavřeným dvorem, hospodářským stavením a navazující zahradou, objekt ve tvaru L, kde se v přední části nachází obytné prostory a v zadní části hospodářské stavení.
Dům prošel v roce 2019 a 2020 modernizací, která zahrnovala především: zapravení a nátěr venkovní fasády včetně soklové části, oprava schodů u vstupu do domu, venkovní fasáda ze dvora + hospodářská část, vyrovnání a položení plovoucí podlahy, nátěr zárubní a instalace vnitřních dveří, nátěr oken, výmalba vnitřních stěn, nová LED osvětlení, el. zásuvky a vypínače. Zprovoznění ústředního topení, nová přípojka zemní plyn.
V domě jsou instalována původní dvojitá dřevěná okna, střešní krytina keramická skládaná taška.
V levé části domu se nachází dřevěná vrata, která umožňují vjezd do dvora a také kryté parkovací stání. Další možností je parkování přímo před domem na parkovacích místech.
Je připojen na všechny inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřinu, zemní plyn i veřejnou kanalizaci. Vytápění je řešeno kotlem na zemní plyn a kotlem na tuhá paliva, ohřev vody elektrickým bojlerem. Celková užitná plocha domu je 168 m2 včetně příslušenství (spíž a šatna - 6,2 m2, hospodářské stavení 67,7 m2).
Celková plocha rovinatého pozemku je 653 m2. Je možné koupit i navazující část rovinatého pozemku s výměrou 885 m2, který je dle platného územního plánu určen pro výstavbu rodinného domu.
PENB: F.

Výhodou domu jsou jeho provedené rekonstrukce, prostorný uzavřený dvůr s dostatkem soukromí, možnost vytápění kotlem na zemní plyn či kotlem na tuhá paliva, kryté parkovací stání, dostatek parkovacích míst před domem, lokalita s vynikající dostupností do Znojma, Mikulova či sousedního Rakouska. V blízkosti se nachází termální lázně Laa. Znojemská vinařská obec. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Obec Hrádek je malebná jihomoravská obec nacházející se 1 km severně od levého břehu řeky Dyje, 21 km jihovýchodně od Znojma, v nadmořské výšce 200 m. n.m. V současné době má obec Hrádek 353 čísel popisných a v obci je přihlášeno 920 obyvatel.

Dispozice:
obytná část:
Vstupní chodba (8,7 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Pokoj č. 1 (12,8 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace jih
Pokoj č. 2 (10,9 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace jih
Pokoj č. 3 (19,6 m2) - podlaha plovoucí laminátová, orientace jih
Koupelna (4,7 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady, vana, umyvadlo
Pokoj č. 4 (16,2 m2) - podlaha plovoucí laminátová, vstup do šatny
Kuchyně (19,8 m2) - podlaha plovoucí laminátová, kotel na zemní plyn, orientace sever, vstup do dvora
WC (1,6 m2) - podlaha keramická dlažba, keramické obklady
Spíž (3,6 m2) - podlaha beton
Šatna (2,6 m2) - podlaha plovoucí laminátová
Hospodářská část (67,7 m2) - kotel na tuhá paliva

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti