Prodáno

Bývalá hospodářská usedlost s prostorným pozemkem

Určice
Prodáno
158721RoV Evidenční číslo
7+2 Dispozice
340m2 Užitná plocha
1443m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
7+2
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Určice
Evidenční číslo:
158721RoV
Cena:
3 990 000 Kč
Cena poznámka:
REZERVACE, Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o řadovou vnitřní bývalou hospodářskou usedlost, z převážné části s původními prvky stavby. Dům je rozdělen na výměnek, bývalou prodejnu v přízemí a hlavní část v druhém podlaží. Dále navazuje dvorní trakt s hospodářskou částí.

Výměnek s dispozicí 1+1 a vlastním sociálním zázemím prošel rekonstrukcí v roce 2020, kdy byly provedeny nové rozvody elektřiny, topení, rozvod vody a odpadů, SDK podhledy se zateplením, nová skladba podlah, nové vnitřní omítky, výmalba objektu, koupelna s WC, renovace oken a osazena nová kuchyňská linka se spotřebiči a nábytkem.

Ostatní část usedlosti je v původním stavu, vyjma následujících úprav: renovace venkovní fasády, renovace střechy nad hlavní částí, částečná renovace oken a vrat, vrata do dvora nově osazena. Byla provedena nová přípojka vody, kanalizace a elektřiny. Nemovitost je nyní vyklizena a připravena k dalším rekonstrukcím dle vlastních představ.

V hlavní části nemovitosti se nachází v přízemí bývalá prodejna se zázemím, v patře se nachází dalších 5 prostorných obytných pokojů a půda. Hospodářská část v přízemí orientovaná do zahrady disponuje dalšími čtyřmi místnostmi se zázemím.

Vytápění výměnku je nyní řešeno lokálně elektřinou, ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. V hlavní části leží objekt bez vytápění. Objekt je napojen na veřejnou elektřinu, veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci a zemní plyn. Celková podlahová plocha objektu včetně hospodářské části činí 340 m2. Orientace obytných místností směřuje na jižní a severní stranu. Energetická náročnost nemovitosti: třída G.

Pozemek je rovinatý, orientovaný jižním směrem. Celková plocha pozemku měří 1.443 m2. Na dvoře se nacházejí zpevněné plochy. Pozemek poskytuje dostatek soukromí a klidu. Přes pozemek protéká potůček, který se přechází po lávce.

Nemovitost může být vhodná pro někoho, kdo si chce opravit bývalou hospodářskou usedlost dle vlastních představ k bydlení, či propojit podnikání s bydlením. Výhodu pro rodiny s dětmi představuje prostorný objekt a pozemek s vlastním soukromým. Vhodná je také k vybudování více bytových jednotek a jejich následnému pronajímání.

Obec Určice leží 6 km od města Prostějov, 30 km od města Olomouce a 52 km od města Brna. Město Prostějov nabízí kompletní nabídku služeb. Samotná obec Určice nabízí obchod s potravinami, základní a mateřskou školu, hospodu, sportovní využití a dětské hřiště v blízkosti domu.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti