Prodáno

Moderně řešená vila 5+KK s dvěma terasami

Kunštát
Prodáno
139420JaK Evidenční číslo
4+kk Dispozice
215m2 Užitná plocha
941m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Vila
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
D - Méně úsporná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
139420JaK
Cena:
6 690 000 Kč

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Jedná se o prodej moderní vily, dřevostavby s dispozicí 5+KK v klidné části města Kunštát.
Dům byl navžen velmi významným architektem Sládečkem a postaven v roce 2000 a od roku 2010 prošel řadou významných modernizací: instalace krbových kamen značky Stûv včetně rozvodů do obytných místností, nová elektroinstalace, nová dlažba v garáži a prádelně, sprchový kout, výměna veškeré sanitární keramiky, na zahradě nový plot + brána, slinutá dlažba značky Floorgress v kuchyni, jídelně, WC, schody a suterén. V roce 2015 výměna vstupních dveří a oken v suterénu, nátěry oken, výměna interiérových dveří, dveřní a okenní kování značky Colombo robotre, výměna garážových vrat, kompletní zateplení včetně střešního prostoru, obložení fasády modřínem, výměna podlahových desek na obou terasách, kamenný koberec (vstup do domu), 2017 nový plynový kotel, 2019 nová střešní krytina a kompletní výmalba domu.
Dispozice domu je následující: v suterénu se nachází prostorná garáž s dílnou, šatna, technická místnost a pokoj, který teď slouží jako ateliér.
V 1.NP vstupní chodba + schodiště, obytný pokoj s kuchyňskou linkou, vstup na terasu, ložnice s vlastní koupelnou, obytný pokoj.
V 2.NP se nachází prostorný obytný pokoj se vstupem na terasu s výhledem do zahrady a především dostatkem světla díky konstrukčnímu řešení střechy.
Dům je velmi moderní, plný světla s dostatkem místa a je napojen na všechny inženýrské sítě: tedy veřejný vodovod, elektřinu, veřejnou kanalizaci a zemní plyn.
Celková užitná plocha domu je 215 m2 + dvě terasy (11 m2 a 8 m2).
Vytápění domu je zajištěno kotlem na zemní plyn a designovými krbovými kamny značky Stûv s rozvodem tepla do obytných pokojů v 1.NP.
Celková výměra rovinatého pozemku je 941 m2, kdy jeho většina slouží jako relaxační část za domem s dvěma terasami, jezírkem, vzrostlým ořechem a altánkem v zadní části zahrady. PENB: D

Výhodou domu je jeho ojedinělá architektura, dostatek prostoru i světla, velmi příjemný a moderní interiér, prostorný pozemek a 2 terasy k dostatečné relaxaci, prostorná garáž, šatna, ateliér a prostorné zázemí v suterénu domu. Designová krbová kamna s rozvodem tepla do obytných pokojů. Klidná část města Kunštát a jeho občanská vybavenost. Dobrá dopravní dostupnost do Boskovic, Brna.

Dispozice

1.NP
Vstupní chodba (6,5 m2) - podlaha slinutá dlažba
Obývací pokoj s jídelnou a kuchyní (47 m2) - podlaha slinutá dlažba, kuchyňská linka se vestavěnými spotřebiči, vstup na terasu
Pokoj č. 2 (14 m2) - podlaha parkety
Pokoj č. 3 (20 m2) - podlaha parkety
Koupelna (4,2 m2)
WC (2,7 m2)
Terasa (11 m2)

2.NP
Pokoj č. 4 (40 m2) - podlaha parkety
Terasa (8 m2)

Suterén
Garáž (26 m2)
Technická místnost (15 m2)
Šatna (15 m2)
Pokoj č. 5 (15 m2)
Chodba (10 m2)

Kunštát je město v okrese Blansko v Jihomoravském kraji, 18 km severozápadně od Blanska v Hornosvratecké vrchovině. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel a nabízí veškerou občanskou vybavenost. Nachází se zde škola, školka, koupaliště, obchody, sportovní hala.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti