Prodáno

Zahrada u zámeckého parku

Kunštát
Prodáno
123119KaM Evidenční číslo
421m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Zahrada
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kunštát
Evidenční číslo:
123119KaM
Cena:
290 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej zahrady obdélníkového tvaru ve městě Kunštát.
Pozemek se nachází v klidné části města s výhledem na zámek. V blízkosti pozemku je park, u kterého jsou dva rybníky a nabízí tak klid v příjemném prostředí. Díky dobré orientaci je pozemek po celý den dostatečně prosluněný. Na zahradě je zděná, podsklepená chata, která po rekonstrukci bude vhodná například pro uskladnění zahradního nábytku. Výměra pozemku je 421 m2.


Výhodou pozemku je dobrá lokalita a poloha. Příjezdová cesta, výhled na zámek, klidná část města. Zděná, podsklepená chata.

Město Kunštát leží 12 km od města Boskovice, 23 km od Blanska a 10 km od lyžařského střediska Olešnice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti