Prodáno

Prodej slunného stavebního pozemku v obci Křetín o výměře 1170m2.

Křetín
Prodáno
98217LeD Evidenční číslo
1170m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Křetín
Evidenční číslo:
98217LeD
Cena:
700 000 Kč

Doporučuji

Ilona a Zděněk Koneční
Ilona a Zděněk Koneční
V průběhu 16ti let jsme se dvakrát osobně a jednou nepřímo spolupracovali s realitními kancelářemi. S těmito našimi zkušenostmi považujeme společnost "Tajovský reality"  za špičkovou.  Zejména  však - profesionální makléřka  Lenka Dokoupilová jednala s lidským přístupem a pohotovou pomocí při zodpovězení našich otázek během celého procesu, kterým nás vedla,-  provázel nás tým pracovníků, který se postaral o vše potřebné od formulace nabídky až po předávací protokol. Usnadňoval nám projít bez stresu celým procesem prodeje bytu,- rychlost procesu od zveřejnění nabídky, přes úspěšné výběrové řízení s významným oceněním  bytu až po předávací protokol byla obdivuhodná - pouhé 2 měsíce v době dovolených. Týmu pracovníků realitní kanceláře proto upřímně děkujeme a doporučujeme ji každému zájemci. Účastnit se tohoto koncertu je příjemný a poučný zážitek. S pozdravem Ilona a Zděnek Koneční.

Podrobné informace

Jedná se o prodej slunného rovinatého pozemku v klidné části obce Křetín u Letovic. Celková výměra pozemku je 1170 m2. Velkou předností pozemku je jeho umístění v klidné části obce a jeho orientace jihozápadním směrem. V blízkosti obce se nachází Křetínská přehrada. Inženýrské sítě se nacházejí na hranici pozemku. Příjezd k pozemku je po asfaltové cestě.
Obec Křetín má veškerou občanskou vybavenost. Rozkládá na jihozápadním svahu hlubokého údolí řeky Křetínky, vzdálenost od krajského města Brna je asi 49 km severním směrem. Nejbližším městem s přirozenými vazbami (zaměstnání, školství, zdravotnictví, výkon funkcí pověřené obce) a zajištěnou dopravní obslužností jsou Letovice, od nichž leží Křetín asi 6 km západně. Dalším důležitým správním centrem jsou 19 km vzdálené Boskovice (obec s rozšířenou působností, sídlo finančního úřadu, katastrálního úřadu, nemocnice aj.). Celkový ráz krajiny v okolí obce je členitý a více než polovina rozlohy katastrálního území je zalesněná. Výrazným umělým krajinným prvkem v bezprostřední blízkosti obce je údolní nádrž na řece Křetínce.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti