Prodáno

Stavební pozemek o velikosti 1.912 m2 v klidné části obce u lesa

Šebetov
Prodáno
149720RoV Evidenční číslo
1912m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šebetov
Evidenční číslo:
149720RoV
Cena:
1 900 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej mírně svažitého pozemku s částečně zbouraným rodinným domem. Dům určen k zásadní rekonstrukci, nebo demolici, možnost využít pozemek pro výstavbu novostavby. Pozemek je napojen na veřejný vodovod, veřejnou kanalizaci, veřejnou elektřinu a zemní plyn. Celková plocha pozemku je 1.912 m2. Jedná se o pozemek nacházející se v klidné části obce mimo hlavní silnici v blízkosti lesa, poskytující celý den slunce. Stávající rodinný dům je podsklepený, s dispozicí 3+1. V současnosti je nachystaná dokumentace pro demolici stavby. Současně máme k dispozici vyhotovenou studii na výstavbu až pěti rodinných domů. Energetická náročnost domu je třídy - G.

Výhodou je klidná lokalita, možnost realizace na pozemku dle vlastních představ, výstavba více domů nebo výstavby jednoho nadstandardního domu, velikost pozemku, napojení na všechny inženýrské sítě.

Obec Šebetov se nachází v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. Je vzdáleno cca 10 km od města Boskovice a cca 50 km od města Brna. Samotná obec Šebetov nabízí základní nabídku služeb jako je obchod s potravinami, základní školu, mateřskou školku, knihovnu, koupaliště, poštu, lékárnu. Obec je dostupná autobusovou a vlakovou dopravou. Kompletní nabídku služeb nabízí město Boskovice.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti