Prodáno

Stavební pozemek s projektem a stavebním povolením

Žďárná
Prodáno
172422JaK Evidenční číslo
765m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Žďárná
Evidenční číslo:
172422JaK
Cena:
1 290 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi svažitý stavební pozemek, ke kterému je vyřízena projektová dokumentace se stavebním povolením. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít stavět.
Pozemek o celkové rozloze 765 m2, který se nachází na konci obce Žďárná, která téměř plynule navazuje na velmi hezkou rekreační oblast obce Suchý.
V architektonické studii na Vás čeká moderní novostavba rodinného domu zasazeného do mírného svahu pozemku.
Jedná se o dvoupodlažní dům s dispozicí 4+kk s plochou střechou. Dále je k dispozici garáž, technická místnost, pracovna a šatna. Celková užitná plocha domu je 204,8 m2.
Suterénní podlaží bude tvořeno vstupní halou, pracovnou, technickou místností, skladem a prostornou garáží.
První nadzemní podlaží je rozděleno na ložnicovou a společenskou část. Klidová zóna je tvořena dvěma dětskými pokoji, ložnicí se šatnou a dvěma koupelnami. Jedna z nich je přístupná z ložnice. Společenskou zónu tvoří obytný prostor s kuchyní a jídelnou. Na patře se dále nachází technická místnost a samostatné WC. Obývací pokoj navazuje na atrium a terasu.
K vytápění objektu i ohřevu vody je navržen kondenzační plynový kotel, dále je osazena krbová vložka v obývacím pokoji. Zdroj vody je veřejný vodovod, odpady budou řešeny čističkou odpadních vod umístěnou na pozemku, stejně tak jako akumulační i retenční nádrž dešťových vod. PENB: C.

Obec Žďárná leží v centrální části Drahanské vysočiny, asi 9 km východně od Boskovic, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Rozkládá se v horní části údolí říčky Žďárné, na úpatí nejvyššího masivu Drahanské vysočiny Na skalkách (724 m n.m.).
Leží ve velmi zajímavé oblasti cestovního ruchu Moravský kras. Tato poloha společně s klimatickými podmínkami je dobrým předpokladem k možnostem rekreace jak v létě, tak i v zimě. To i díky blízkosti obce Suchý, kde se nachází přírodní vodní nádrž o rozloze cca 6 ha. Ta nabízí travnaté udržované pláže s bohatou nabídkou občerstvení, písčité břehy u pláží, půjčovnu loděk i tobogán. V zimě je tato nádrž využívána k bruslení a zároveň se zde v obci nachází spousta tras pro běžecké lyžování.
V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, pošta, obecní knihovna, kulturní dům a dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti