Prodáno

Pozemek o velikosti 1.536 m2, v klidné části obce.

Kovalovice
Prodáno
151320RoV Evidenční číslo
1536m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Pozemek
Podtyp nemovitosti:
Stavební bydlení
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Kovalovice
Evidenční číslo:
151320RoV
Cena:
4 547 500 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Jedná se o prodej téměř rovinatého pozemku včetně původního rodinného domu určeného ke kompletní rekonstrukci nebo k demolici. Současná dispozice domu je 2+1, stavba je přízemní, částečně podsklepená, s půdou a hospodářskou částí. Dále se na pozemku nachází samostatně stojící garáž. Na stávající rodinný dům je vypracovaný projekt budoucího využití od architekta, který je součástí prodeje.
Pozemek lze napojit na všechny inženýrské sítě včetně zemního plynu a veřejné kanalizace. Na pozemku se nachází studna. Pozemek je orientovaný do klidné části obce, jižním směrem. Tvar pozemku je obdélníkový. Celková plocha pozemku činí 1.536 m2. Energetická náročnost stavby: třída G.

Výhodami jsou především klidná lokalita v rámci obce a velmi dobrá dostupnost do města Brna. Dále blízkost přírody (lesy), možnost realizace dle vlastních představ, velikost pozemku (1.536 m2), orientace jižním směrem, soukromí, možnost přístupu na pozemek ze zadní strany.

Obec Kovalovice se nachází cca 16 km od statutárního města Brna. Kovalovice nabízejí základní služby, jakými jsou například restaurace či mateřská škola. Základní škola se nachází v Pozořicích a ve Viničních Šumicích.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti