Příprava ke koupi

Domů Kupující Příprava ke koupi

Před tím, než začnete hledat nemovitost vhodnou ke koupi, je dobré zodpovědět si několik otázek:

 

Jaké jsou Vaše finanční možnosti?

Dříve, než vůbec začnete hledat vysněnou nemovitost, je vhodné udělat si analýzu rodinného rozpočtu. Při něm je potřeba si uvědomit, jak vysoké jsou Vaše příjmy, ale také jaké máte náklady na domácnost a kolik přibližně pohltí údržba nové nemovitosti. Chcete nové bydlení financovat hypotéčním úvěrem? Zvládnete vše poplatit a ještě navíc splácet hypotéku? Nebo počítáte s tím, že nová nemovitost bude zaplacena z peněz získaných za prodej té stávající?

 

Jaká je Vaše bonita pro získání hypotéky?

Analýza rodinného rozpočtu mimo jiné prozradí, jaká je Vaše bonita. Právě ona totiž bude mít rozhodující vliv na to, jakou nemovitost si budete moci pořídit a za jakou cenu. Tuto skutečnost je dobré si předběžně zjistit v jakékoli bance a na jejím základě pak vybírat nemovitost ve vhodné finanční výši.

Naše realitní kancelář spolupracuje s hypotečními specialisty, kteří Vám se zjištěním bonity rádi pomohou a vše potřebné za Vás vyřídí. Pomohou Vám navíc vybrat ty nejlepší podmínky pro hypoteční úvěr v některé z bankovních institucí.  

 

Je možné vyměnit Vaši stávající nemovitost za novou?

Proces výměny stávající nemovitosti za novou je poměrně složitý. Tento způsob není v současnosti příliš reálný a odhaduje se, že se tímto způsobem zobchodují přibližně 3% nemovitostí. I takový proces se však dá řešit!

TAJOVSKÝ reality s.r.o. má dlouholeté zkušenosti i s tímto způsobem hledání nového bydlení. Proto jsme schopni Vám takovou situaci vyřešit. Náš makléř Vás celým procesem výměny stávajícího bydlení za nové provede a se vším poradí.

 

Potřebuji zkonzultovat své finanční možnosti

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti