Stěhování do nového | Tajovský reality

Stěhování do nového

Domů Kupující Stěhování do nového

Koupě Vaší nové nemovitosti se blíží ke konci. Přesto je třeba provést ještě několik neméně důležitých kroků:

 

Přepis energií

Zakládáme si na tom, abychom svým klientům celý proces prodeje nemovitosti co nejvíce usnadnili. Proto Vám připravíme veškeré potřebné formuláře k převodu energií – elektřiny, zemního plynu, atd. Pokud je to možné, přepis za Vás sami vyřídíme!

 

Co když nastanou komplikace?

I u posledních kroků se může vyskytnout nějaký zádrhel. Jsme proto vždy připraveni začít situaci okamžitě řešit, aby byl proces dokončen k Vaší spokojenosti co nejdříve.

Pokud se něco před předáním porouchá, nebo pokud se zpozdí vyřízení hypotéky, není se čeho obávat. Díky dlouholetým zkušenostem umíme tyto komplikace řešit rychle, efektivně a bez stresu.

 

Přebírání nemovitosti

Při převzetí nemovitosti Vám bude náš realitní makléř stát po boku a sepíše s Vámi předávací protokol podepsaný oběma smluvními stranami.

Je dobré, když má prodávající dopředu nachystané doklady k nemovitosti, projektovou dokumentaci, průkaz energetické náročnosti budovy, která se předává podle zákona nejpozději v den podpisu kupní smlouvy, popř. dodá další dokumenty a informace, které by se Vám, jako novému majiteli, mohly hodit.

Na základě našich zkušeností také doporučujeme nechat si ukázat/předvést, jak některé věci v domácnosti fungují (např. studna, ČOV, elektrické snímače apod.).

 

Všechno je mi jasné, pojďme spolupracovat

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím