Stěhování do nového

Domů Kupující Stěhování do nového

Koupě Vaší nové nemovitosti se blíží ke konci. Přesto je třeba provést ještě několik neméně důležitých kroků:

 

Přepis energií

Zakládáme si na tom, abychom svým klientům celý proces prodeje nemovitosti co nejvíce usnadnili. Proto Vám připravíme veškeré potřebné formuláře k převodu energií – elektřiny, zemního plynu, atd. Pokud je to možné, přepis za Vás sami vyřídíme!

 

Co když nastanou komplikace?

I u posledních kroků se může vyskytnout nějaký zádrhel. Jsme proto vždy připraveni začít situaci okamžitě řešit, aby byl proces dokončen k Vaší spokojenosti co nejdříve.

Pokud se něco před předáním porouchá, nebo pokud se zpozdí vyřízení hypotéky, není se čeho obávat. Díky dlouholetým zkušenostem umíme tyto komplikace řešit rychle, efektivně a bez stresu.

 

Přebírání nemovitosti

Při převzetí nemovitosti Vám bude náš realitní makléř stát po boku a sepíše s Vámi předávací protokol podepsaný oběma smluvními stranami.

Je dobré, když má prodávající dopředu nachystané doklady k nemovitosti, projektovou dokumentaci, průkaz energetické náročnosti budovy, která se předává podle zákona nejpozději v den podpisu kupní smlouvy, popř. dodá další dokumenty a informace, které by se Vám, jako novému majiteli, mohly hodit.

Na základě našich zkušeností také doporučujeme nechat si ukázat/předvést, jak některé věci v domácnosti fungují (např. studna, ČOV, elektrické snímače apod.).

 

Všechno je mi jasné, pojďme spolupracovat

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti