Prodáno

Rodinný dům po celkové modernizaci v klidné ulici

Šardice
Prodáno
165421KaB Evidenční číslo
3+1 Dispozice
101,8m2 Užitná plocha
402m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
3+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Šardice
Evidenční číslo:
165421KaB
Cena:
5 799 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - Jedná se o prodej přízemního rodinného domu s dispozicí 3+1 s pracovnou, dvorem a zahradou po celkové modernizaci v obci Šardice. Rodinný dům má tvar písmene “L” a jeho umístění na pozemku spolu s uzavřeným dvorem poskytuje dostatek soukromí. Celková užitná plocha domu činí 101,8 m². Dům prošel v uplynulém roce kompletní modernizací, která zahrnovala především: zřízení nové přípojky elektřiny s přípojkovou skříní, elektroměrem a rozvody v mědi do celého domu, nové rozvody vody a odpadů, výměnu střešní krytiny, zateplení střechy včetně SDK podhledů a parotěsnící vrstvy, zateplení obvodového pláště, kompletní rekonstrukci vnitřních rozvodů, provedení zateplení a realizaci předstěny v prostoru koupelny a pokoje, kompletní výměnu okenních otvorů, provedení vnitřních podlah a nových povrchů stěn, stropů a nové omítky. Dům je vybaven novou kuchyňskou linkou, která obsahuje vestavné spotřebiče jako chladničku, myčku, indukční desku, elektrickou troubu a digestoř. Vytápění rodinného domu je zajištěno pomocí nových odporových topných rohoží v podlaze, které jsou rozděleny na samostatné okruhy a opatřeny vlastními termostaty v každé místnosti. Nemovitost disponuje novým nábytkem a je připravena k nastěhování. Energetická náročnost budovy - třída G.
Dispozice domu je následující: do domu vstupujeme přes vrata na ovládání přímo do garáže (21,17 m²), ze které se dostaneme francouzskými dveřmi na dvůr a také do obytné části domu. Ze vstupní chodby (4,85 m²) po levé straně vstupujeme do ložnice (17,20 m²) orientované do klidné ulice a výhledem do protější zeleně. Naproti vstupním dveřím z chodby se dostáváme do kuchyně (14,60 m²) s obývacím pokojem (15,70 m²) po levé straně. Po pravé straně kuchyně navazuje chodba (3,00 m²), ze které se dostaneme do prostorné koupelny (7,45 m²) s vanou, sprchovým koutem, umyvadlem, bojlerem na ohřev teplé vody a WC. Na konci chodby najdeme útulnou pracovnu (6,30 m²) a pokoj (11,50 m²) s francouzským oknem orientovaným do dvora. Dvůr je vydlážděn zámkovou dlažbou a částečně zatravněný, ideální k příjemnému posezení. Ze dvora se po betonových schodech dostaneme na vyvýšenou rovinatou zahradu s navážkou nové zeminy. Do zahrady se lze také dostat brankou s přístupem z obecní cesty.
Obec Šardice se nachází v Jihomoravském kraji, v okrese Hodonín, 10 km jihozápadně od Kyjova, v malebném kraji Moravského Slovácka, kraji zpěvu, vína, folkloru a dobrých lidí. Šardice jsou obcí s dlouhou tradicí. Obec je významnou vinařskou obcí, podoblast Slovácká. Obcí prochází Mutěnická vinařská stezka. Významnou součástí života v obci je sport, zejména místní fotbalové oddíly, které jsou zřizovateli 18 fotbalových oddílů dětí i dospělých. V obci je základní i mateřská škola, zdravotní středisko, obecní úřad, pošta, charitní pečovatelské zařízení Domovinka, potraviny a restaurace.
Prodávající si vyhrazuje právo na výběr kupujícího dle vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti