Prodáno

Rodinný dům 4+1 s velkým pozemkem a hospodářským zázemím

Rašov
Prodáno
141520RoV Evidenční číslo
4+1 Dispozice
141m2 Užitná plocha
3664m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+1
Energetická náročnost budovy:
E - Nehospodárná
Stav zakázky:
Zrealizováno
Lokalita:
Rašov
Evidenční číslo:
141520RoV
Cena:
3 634 455 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi.

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Prověřená nemovitost - jedná se o prodej řadového rodinného domu včetně vybavení. Dům má dvě nadzemní podlaží, dispozici 4+1 s navazující hospodářskou částí, která poskytuje mnoho prostoru. V roce 2019 byla provedena částečná rekonstrukce, která obsahovala: osazení nové vstupní brány, nové rozvody elektřiny v domě, nové svislé rozvody vody a odpadů, nová koupelna + WC, osazení plastových oken, vč. vstupních dveří, modernizace stávajících interiérových dveří + nové vnitřní dveře, nové krytiny podlah, renovace schodiště, nová výmalba, vnitřní vytápění, osazeno nové osvětlení, kuchyňská linka se spotřebiči, nové oplocení kolem části pozemku. Celková podlahová plocha domu, vč. skladu je 141 m2 + příslušenství: 2x kamenný sklep a prostor stodoly o velikosti cca 220 m2. K dispozici jsou také rozsáhlé půdní prostory ve stodole.
Vytápění rodinného domu je lokální elektrické, ohřev vody zajišťuje el. bojler. Orientace rodinného domu je na jihozápad. Nemovitost je připojena na veřejný vodovod, elektřinu, odpady jsou svedeny do jímky s přepadem, zemní plyn je na hranici pozemku. Samotný pozemek má celkovou velikost 3.664 m2, jedná se o jižně orientovaný, mírně svažitý pozemek přibližně obdélníkového tvaru. Ze zahrady je hezký výhled na obec a okolí. Pozemek je orientovaný do klidné, koncové části obce, navazující na sady a polnosti. Část pozemku je oplocena, druhá část pozemků jsou sady s ovocnými stromy, nebo můžou také sloužit k pěstování plodin, případně k chovu zvířat. K horní části pozemku vede nezpevněná obecní cesta. Na zahradě se také nachází včelín včetně úlů.
Energetická náročnost domu je třídy E. Stačí jen přijít a bydlet, je to jednoduché! Tuto nemovitost kupujete již včetně spotřebičů a nábytku.

Výhodou rodinného domu je provedená rekonstrukce, kuchyňská linka se spotřebiči, možnost parkování na pozemku, velikost zahrady, možnost chování zvířat, pěstování plodin na vlastním pozemku, prostorná hospodářská část včetně černé kuchyně, kurníků, chlívku, kůlny a stodoly, samotné umístění domu poskytující dostatek soukromí a zároveň v centru obce, dostupnost do města Brna, Tišnova, okolní příroda.
Dispozice:
1.NP
Zádveří + schodiště (5,4m2) - čistící zóna.
Obývací pokoj (25m2) - plovoucí podlaha, původní komín.
Kuchyně (12m2) - PVC, kuchyňská linka, dřez, digestoř, el. trouba, sklokeramická deska.
Komora (2,6m2) - dlažba, vodoměr, el. bojler, okénko.
Koupelna (4m2) - dlažba, sprcha, umyvadlo, el. žebřina, místo na pračku.
WC (2m2) - dlažba, el. odvětrávání.
Sklad (21m2) - z venku přístupný.
2.NP
Pokoj (25m2) - plovoucí podlaha.
Pokoj (22m2) - plovoucí podlaha, průchozí.
Pokoj (22m2) - plovoucí podlaha, přístupný přes balkonové dveře do hospodářské části.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.
Obec Rašov se nachází 30 km od města Brna, dále 13 km od města Tišnov. Samotná obec nabízí pohostinství, obchod COOP. Obec je přístupná autobusovou dopravou nebo také vlakovou dopravou z města Tišnov.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti