Předání nemovitosti

Domů Prodávající Předání nemovitosti

Přepsáním v katastru nemovitostí je celý proces téměř u konce. Přesto je třeba provést ještě několik dalších a neméně důležitých kroků:

 

Přepis energií

Zakládáme si na tom, abychom svým klientům celý proces prodeje nemovitosti co nejvíce usnadnili. Proto Vám připravíme veškeré potřebné formuláře k převodu energií – elektřiny, zemního plynu, atd.

Pokud je to možné, přepis za Vás sami vyřídíme!

 

Co když nastanou komplikace?

I u těchto posledních kroků se může vyskytnout nějaký zádrhel. Jsme proto vždy připraveni začít situaci okamžitě řešit, aby byl proces dokončen k Vaší spokojenosti co nejdříve.

Pokud se něco před předáním porouchá, nebo pokud se zpozdí vyřízení hypotéky na straně kupujícího, není se čeho obávat. Díky dlouholetým zkušenostem umíme tyto komplikace řešit rychle, efektivně a bez stresu.

 

Předání nemovitosti novému majiteli

Při předání nemovitosti novému majiteli Vám bude náš realitní makléř stát po boku a sepíše s Vámi předávací protokol podepsaný oběma smluvními stranami.

Je dobré, aby měl prodávající dopředu nachystané doklady k nemovitosti, projektovou dokumentaci, průkaz energetické náročnosti budovy, která se předává podle zákona nejpozději v den podpisu kupní smlouvy, popř. dodal další dokumenty a informace, které by se mohly novému majiteli hodit.

Na základě našich zkušeností také doporučujeme ukázat/předvést, jak některé věci v domácnosti fungují (např. studna, ČOV, elektrické snímače apod.).

 

Všechno je mi jasné, jdu do toho s vámi

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti