Recenze klientů

Domů Doporučení Recenze klientů

Recenze klientů

 

Magda Lebišová
Magda Lebišová
Díky realitní kanceláři Tajovský reality jsem si mohla splnit sen a vlastním opět kousek své rodné hroudy, kam se tak ráda vracím z Vysočiny. Vzhledem k tomu, že předem věděli, co hledám, mohli mi při vhodné příležitosti hned zavolat. Překrásná zahrada u lesa s malou chaloupkou, kde trávíme s rodinou čas volna byla na prodej jen okamžik, neváhala jsem ani minutu. Veškeré smluvní záležitosti a přepisy proběhly bez jediného problému a na profesionální úrovni. Moc děkuji za pomoc s vyhledáním mé srdeční záležitosti a skvělé služby. Všem mohu jen doporučit.
Radim Zeman
Radim Zeman
Realitní kancelář TAJOVSKÝ jsme oslovili po nepříliš dobrých zkušenostech s konkurenčními realitkami častujících se slovy o nejlepších, největších a nejúspěšnějších. Slova jsou mnohdy pouze v propagačních letácích, realita je ovšem při lámání chleba jiná a sebelepší společnost prostě stojí na lidech, kteří ji zastupují, a díky nim je společnost vnímána. Našim prvním milým překvapením byl takřka rodinný přístup pana Vašíčka a pana Křenka, který měl prodej a nabídku naší nemovitosti na starosti. Informace, které jsme jinde nedostali, přímé odpovědi na naše všetečné otázky bez naučených frází a rovné jednání. Milé bylo pravidelné informování o stavu naší zakázky i např. taková drobnost, že nás pan Křenek informoval o své dovolené, komu nás předává na starosti v jeho nepřítomnosti, jaké má zástupce úkoly v našem případu atd. Z rodinných důvodů nakonec z prodeje naší nemovitosti sešlo, ale rozhodně, pokud v budoucnu budeme hledat služby realitní kanceláře ať už v naší potřebě, či doporučením našim známým a blízkým, Tajovští budou naši dvorní zástupci. Děkujeme za vlídný a lidský přístup. Držíme palce do dalších 10 let .
Jaromíra Vítková
Jaromíra Vítková
Odbornost, ochota, profesionální jednání v podnikání je doprovázeno o zapojení a zájem ve veřejném a společenském dění. Proto hodnotím pěti body.
Ondřej Přikryl
Ondřej Přikryl
Pro realitní kancelář TAJOVSKÝ reality jsme realizovali kurz prezentačních dovedností Minutový Řečník. Domluva s panem Hrdličkou byla od počátku výborná, přehledná a rychlá.I samotný kurz s osmi pracovníky TAJOVSKÝ reality v prostorech společnosti proběhl nad očekávání. Musím říct, že celý kolektiv je velmi přítelský, vstřícný, schopný a má smysl pro humor. Jako zákazník bych se ve společnosti kohokoli z nich cítil velmi dobře. Setkání s kýmkoli z této realitní kanceláře mohu jedině doporučit.
Adrian Drozdek
Adrian Drozdek
Díky za skvělý servis, jednání s vámi bylo na vysoké úrovni a pomohli jste mi ochotně se vším s čím jsem potřeboval. Ještě jednou děkuji a pokud ještě někdy budu mít něco co můžu prodat, určitě jen přes Vás. Děkuji
Alena Kraváčková
Alena Kraváčková
S realitní kanceláří TAJOVSKÝ reality jsme se setkali několikrát pomocí různých propagačních materiálů, ale vždy jsme si chtěli nemovitost prodat sami. Nikdy by nás nenapadlo, že zvolíme realitku, nicméně prodej naší nemovitosti byl poměrně složitý a jako lajci jsme se vůbec neorientovali.V Tajovský reality naši nemovitost profesionálně a bez problémů prodali do tří týdnů od podpisu spolupráce a díky nim jsme nabyli důvěry v práci realitních makléřů!
Pavla Provazníková
Pavla Provazníková
TAJOVSKÝ reality, realitní kancelář kterou musím jen a jen doporučit!! Co na mě udělalo obrovský dojem byl přístup zaměstnanců. S takto přátelským, ochotným a profesionálním přístupem jsem se doposud nesetkala. Velice se mi líbí i nabídka nemovitostí a zájem a chtíč posunou reality trošku jiným (lepším) směrem. Za mě tedy jedno velké doporučení!
Michal Krátký
Michal Krátký
Společnost TAJOVSKÝ reality jsem oslovil s žádostí o podporu s pořádáním akce Boskovický strongman. Realitní kancelář nám vyhověla a akci finančně podpořila a tím podpořila i dobrou věc. Jde vidět, že v této kanceláři pracují lidé, kteří mají srdce na správném místě a chtějí pomáhat!
Patrik Bejček
Patrik Bejček
Jsem amatérský běžec a podpora mojí osoby, ale i běhu samotného ze strany TAJOVSKÝ reality je opravdu skvělá, stejně jako komunikace s jejími zaměstnanci. Tým realitní kanceláře TAJOVSKÝ reality je parta skvělých lidí, kteří mě i ostatní inspirují (ať k běhu či lepším výsledkům) a jsem rád, že mohu být součástí tohoto týmu, díky.
Lukáš Šnobl
Lukáš Šnobl
S TAJOVSKÝ reality spolupracuji více jak rok a spolupráci si nemůžu vynachválit. Férové jednání, skvělá komunikace, profesionální přístup a domluva. Tajovský reality můžu pouze a jen doporučit.
Milan Kraváček
Milan Kraváček
S touto realitní kanceláří jsem nad míru spokojený, skvělá komunikace na úrovni hodné těm nejlepším, příjemní lidé, kteří opravdu milují co dělají a dělají to dobře.
Petr David
Petr David
Sice jsem byl na prohlídce s touto realitní kanceláří jen jednou, ale byl jsem s ní moc spokojen. Veškeré informace na místě a s panem Křenkem to šlo jako po másle. Navíc jsem dostal kontakt na hypotečního experta, který mi moc pomohl i po telefonu.
Patrik Dvořáček
Patrik Dvořáček
Jako student střední školy ekonomické jsem ke svojí školní práci potřeboval nějaké informace ohledně nemovitostí. V realitní kanceláři Tajovský reality mi spousta milých lidí poradila a odpověděla na všechny mé otázky a za to jim patří velký dík. Profesionálové s osobním přístupem, které jejich práce opravdu baví.

Další nabídky

Zobrazit vše
Rychlá zpráva
Zásady ochrany osobních údajů realitní kanceláře podle GDPR najdete zde.