Prodej

Rodinný dům po rekonstrukci o dispozici 4+kk

Vanovice
4 950 000 Kč
196623RoV Evidenční číslo
4+kk Dispozice
110m2 Užitná plocha
183m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
4+kk
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Vanovice
Evidenční číslo:
196623RoV
Cena:
4 950 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Jiří Korbel
Jiří Korbel
Firmu TAJOVSKÝ doporučuji hlavně z důvodu opravdu profesionálního a lidského přístupu, jak ze strany p. Křenka, tak pí Dokoupilové, se kterou jsem koupi nemovitosti řešil. Díky tomu jsme si s přítelkyní splnili sen o novém bydlení na klidném místě. Děkujeme!

Podrobné informace

Možnost směny za byt!!! V obci Vanovice Vám nabízíme řadový vnitřní rohový dům, jehož velkou devizou je provedení zásadní rekonstrukce za poslední dva roky. Novým majitelům tedy poskytne prakticky bezúdržbový provoz do dalších let.
Dům disponuje prostornými pokoji s rozměrnými okny, je tedy hezky prosvětlen, navíc orientovaný jihozápadním směrem. Jsou z něj malebné výhledy do obce a do okolí. Stavba je částečně podsklepena, s druhým nadzemním podlažím a obytným podkrovím.

Proveden je ve vyšším standardu s použitím kvalitních materiálů. Z původní stavby zůstalo pouze obvodové zdivo. V rámci rekonstrukce byli provedeny nové stropní konstrukce, věnec stavby, nový krov s kompletní střešní krytinou - kvalitní pálená taška - a ostatním příslušenstvím. Stavba byla zateplena a osazena novými plastovými výplněmi s trojsklem a vstupními dveřmi. Uvnitř domu byl vybudovaný nový komín s osazením krbových kamen. Došlo ke změně celkové dispozice. Byly položeny nové podlahy, schodiště, osazena vnitřní světla, kuchyňská linka na míru se spotřebiči značky Gorenje. Dveře byly osazeny do obložek. Jsou nové vnitřní omítky, SDK konstrukce, provedeno zateplení a výmalba, nově rozvedena elektřina (včetně přípojky), voda a odpady. Zbudováno bylo kompletně nové vytápění s elektrokotlem. Napojení domu je na elektřinu, veřejný vodovod a jímku - ta je též nová. Nabízí možnost napojení na zemní plyn. Vytápění domu je ústřední s elektrokotlem. Ohřev vody zajišťuje el. bojler. Dále jsou k dispozici krbová kamna v hlavním obytném prostoru. V druhém nadzemním podlaží hřeje podlahové vytápění a podkroví je osazeno radiátory. Po domě je proveden rozvod TV a datové přípravy.

Celková podlahová plocha je 110 m2, včetně příslušenství. Velikost terasy činí 16,3 m2. Ta byla též nově osazena (zábradlí, schodiště) včetně vstupu do rodinného domu. Vše je pozinkované a lakované, velkou výhodou jsou bezúdržbová prkna. PENB - G.

Pozemek je rovinatý, nově oplocený - téměř po celém obvodu. Plochy jsou zpevněné, zatravněné a vysázeny okrasné keře. Velkou výhodou skýtá možnost parkování vozu na pozemku. Jeho celková velikost činí 183 m2.

Dispozice:
V přízemí je sklep přístupný z venku. Po venkovním schodišti přes terasu projdeme do domu do vstupní předsíně. Z ní vejdeme do koupelny s WC nebo do obývacího pokoje s kuchyní. Z obývacího pokoje se dá vyjít opět na terasu. Také z něj vstoupíme do prvního z pokojů. V předsíni najdeme schodiště, které nás zavede do podkroví - do centrální chodby. Z ní se vchází do dalších dvou pokojů a na WC s umyvadlem.

Obec Vanovice se nachází cca 12 km severně od města Boskovice, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Letovice jsou vzdáleny cca 8 km a město Brno 50 km.
V obci Vanovice se nachází škola, školka, obchod, restaurace, pošta, dětské hřiště, knihovna, kulturní centrum.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti