Prodej

Polyfunkční objekt v centru města

Adamov
196923JaK Evidenční číslo
1126m2 Užitná plocha
2987m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Komerce
Podtyp nemovitosti:
Polyfunkční objekt
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Adamov
Evidenční číslo:
196923JaK
Cena poznámka:
Info o ceně v RK

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi komerční polyfunkční objekt v centru města Adamov, ulice Nádražní.
Jedná se o částečně podsklepenou rozlehlou budovu nazývanou Skalní sklep, která historicky sloužila jako vila, kterou nechal zbudovat rod Lichtenštejnů na konci 19.století. Dříve sloužila jako hospoda, v období první republiky sloužila jako restaurace a hotel. Po druhé světové válce se zde nacházelo ředitelství místních závodů. Aktuálně se v levé části nachází restaurace rychlého občerstvení a nad ní mezonetový byt s dispozicí 3+1.
V průběhu posledních let proběhly v objektu následující úpravy: zbudování ČOV, kompletní rekonstrukce mezonetového bytu 3+1 a rekonstrukce sálu (elektroinstalace, omítky, osvětlení).
Zbývající část budovy je ve stavu před rekonstrukcí a nabízí se mnoho možností jejího budoucího využití. Jedna z variant je i přestavba na 15 - 17 bytů, případně kombinace komerce a prostoru pro byty.
Aktuálně jsou pronajaty prostory rychlého občerstvení, byt a sál.
Budova stojí na rovinatém pozemku s celkovou výměrou 2.987 m2, který nabízí mnoho prostoru pro parkování. Její celková užitná plocha činí 1.126 m2 (bistro, byt 3+1, hlavní budova se sklepem a půdou).
Dostupné jsou následující inženýrské sítě: elektřina, veřejný vodovod, zemní plyn. Odpad je řešen čističkou odpadních vod. Na pozemku se nachází také studna. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádíme G.
Dispozice budovy je následující: bistro s jídelnou a zázemím 90 m2, mezonetový byt s dispozicí 3+1 (95 m2), hlavní budova sestávající ze sklepa (66 m2) a třech nadzemních podlaží (přízemí 386 m2), 2.NP (233 m2), 3.NP (196 m2) a podkroví (60 m2).
Město Adamov v okrese Blansko v Jihomoravském kraji se nachází cca 12 km severně od Brna, na soutoku Svitavy a Křtinského potoka v lesnatém údolí. Žije zde přibližně 4.600 obyvatel a najdete zde veškerou občanskou vybavenost. Tedy nákupní centrum, vlaková zastávka, lékárna, mateřská a základní škola, koupaliště, dětské hřiště, restaurace, sportovní hala a mnoho dalšího.
Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle svých vlastních kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti