Prodej

Prostorná novostavba rodinného domu s dispozicí 6+kk

Brno
16 590 000 Kč
197224JaK Evidenční číslo
6+kk Dispozice
249m2 Užitná plocha
420m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
6+kk
Energetická náročnost budovy:
C - Úsporná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Brno
Evidenční číslo:
197224JaK
Cena:
16 590 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi novostavbu rodinného domu v Brně městské části Tuřany na ulici Holásecká.
Jedná se o prodej řadového rodinného domu, který byl dokončen v polovině roku 2023. Jeho dispozice je 6+kk s tím, že hned v přední části vstupní chodby se na pravé straně nachází  bytová jednotka 1+kk s koupenou, která je zařazena do celkové dispozice domu a mohla by sloužit jako velkorysý prostor pro hosty, pracovna či byt k pronájmu.
Celý interiér byl navržen od studia interiérového designu Ing. Mariany Ivanyk. Synonymem tohoto domu je prostor, dostatek pokojů, použití velmi kvalitních materiálů včetně velkoformátové mramorové dlažby, příprava pro zabezpečovací systém, kamery, krbová kamna a klimatizace.
Na zahradě se nachází bazén s kvalitním protiproudem, zázemí k bazénu včetně tepelného čerpadla k ohřevu vody.
Dispozice domu je následující: 1.NP - vstupní chodba (26 m2) s šatnou (9,6 m2) a prostorem pro vestavěné skříně, ihned vpravo z této chodby se nachází pokoj pro hosty s koupelnou - bytová jednotka 1+kk (27,3 m2), koupelna (4,6 m2) , sklad (5 m2), samostatné WC (1,5 m2), kuchyně se skrytou spíží a obývacím pokojem (38 m2) s HS portálem pro vstup do zahrady přímo k bazénu.
Po schodišti (5,3 m2) se dostaneme do 2.NP, kde se nachází chodba (18,2 m2), schodiště (8,1 m2), koupelna s velkorysou vanou a sprchovým koutem (8,5 m2), samostatné WC (1,5 m2), dětský pokoj (19,6 m2), ložnice se šatnou (26,2 m2) dále technická místnost s jednotkou tepelného čerpadla, pračkou a sušičkou (6 m2), dětský pokoj (14 m2), dětský pokoj (26 m2).
Celková užitná plocha domu je 249 m2 a celková plocha rovinatého pozemku činí 420 m2.
Vytápění domu i ohřev teplé vody zajišťuje tepelné čerpadlo vzduch voda s podlahovým vytápěním v celém domě. PENB: C.
Výhodou tohoto domu je především jeho vnitřní prostor, použití velmi kvalitních materiálů, rovinatá zahrada s bazénem, dopravní dostupnost do centra města Brna a zároveň veškerá občanská vybavenost městské části Tuřany. Naproti domu se nachází mateřská škola, poblíž základní škola, lékárna, sportovní hala, restaurace, potraviny, pošta, skatepark a dětské hřiště.
Brno - Tuřany je městská část na jihovýchodní straně města Brna a je tvořena několika čtvrtěmi a katastrálními územími, konkrétně Brněnskými Ivanovicemi, Dvorskami, Holáskami a Tuřany. Žije zde přibližně 5600 obyvatel. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti