Prodej

Řadový rodinný dům se zahradou v klidné části obce

Jaroměřice
1 390 000 Kč
196323JaK Evidenční číslo
1+1 Dispozice
98m2 Užitná plocha
456m2 Plocha pozemku

Základní údaje

Typ zakázky:
Prodej
Typ nemovitosti:
Dům
Podtyp nemovitosti:
Řadový
Dispozice:
1+1
Energetická náročnost budovy:
G - Mimořádně nehospodárná
Stav zakázky:
Aktivní
Lokalita:
Jaroměřice
Evidenční číslo:
196323JaK
Cena:
1 390 000 Kč
Cena poznámka:
Konečná cena, neplatíte provizi!

Doporučuji

Antonín Cibulka
Antonín Cibulka
“Se službami realitní kanceláře Tajovský jsem byl bezvýhradně spokojen. Jednání makléřů p. Markové i p. Křenka bylo vždy vstřícné a příjemné. Profesionální přístup a komplexní služby kanceláře jsou na vysoké úrovni. Realitní kancelář Tajovský mohu zájemcům určitě doporučit.”

Podrobné informace

Nabízíme Vám ke koupi řadový koncový rodinný dům v klidné části obce Jaroměřice.
Jedná se o dům v původním stavu s dispozicí 1+1, s uzavřeným dvorkem, dřevníkem, rovinatou zahradou, sklepem a prostornou půdou.
K dispozici jsou následující inženýrské sítě: veřejný vodovod, elektřina, veřejná kanalizace i přípojka zemního plynu (aktuálně je odpojen plynoměr).
Celková užitná plocha domu vč. příslušenství (půda, sklep, dřevník) je 115 m2, celková plocha rovinatého pozemku je 456 m2.
dispozice domu je následující: vstupní chodba (2 m2), spíž se schody na půdu (3 m2), kuchyně (14,2 m2), pokoj č. 1 (18 m2), koupelna s WC (8,6 m2), dřevník (17 m2), sklep (7,4 m2) a půda (45 m2). V kuchyni se nachází kachlová kamna.
Vytápění domu bylo dříve řešeno zemním plynem, aktuálně kamny na tuhá paliva a kachlovými kamny. PENB nebyl dodán, proto uvádíme třídu G.
Výhodou domu je jeho lokalita na okraji obce, zahrada s výhledem do okolí, udírnou a vodovodem. Dobrá dopravní dostupnost do Jevíčka či Velkých Opatovic (vzdáleny cca 3,5 km a cca 6 km), kde naleznete veškerou občanskou vybavenost (školy, školky, obchody, restaurace, vlakové i autobusové nádraží).
Obec Jaroměřice ležící cca 4 km od Jevíčka na hranicích Pardubického a Jihomoravského kraje, překvapí bohatým historickým odkazem, aktivním děním a krásnou přírodou Drahanské vrchoviny. Nachází se zde základní škola, mateřská škola, dvě fotbalové hřiště, sportovní hala, kluziště, tenisové kurty, letní koupaliště cca 1,5 km od obce, obchody, lékaři, služby, restaurace apod. Obec Jaroměřice je vzdálena cca 29 km od okresního města Svitavy, cca 51 km od města Olomouc, cca 59 km od města Brna.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

  • Kontakt
  • Zaslat emailem

Vybrali jste si tuto nemovitost? Ozvěte se nám!

Kontaktní formulář

 

Odeslat nabídku na email

 

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti