,,Mým dalším osobním úspěchem je to, že jsem se dostala do TAJOVSKÝ reality." říká Kateřina Boháčková, naše realitní makléřka.

Domů Realitní blog ,,Mým dalším osobním úspěchem je to, že jsem se dostala do TAJOVSKÝ reality." říká Kateřina Boháčková, naše realitní makléřka.
,,Mým dalším osobním úspěchem je to, že jsem se dostala do TAJOVSKÝ reality." říká Kateřina Boháčková, naše realitní makléřka.

Jak jste se dostala k práci realitní makléřky?
Součástí TAJOVSKÝ reality jsem od podzimu roku 2020. Díky přátelství s Andreou Tajovskou jsem začala pracovat v kanceláři jako posila v administrativě. Naše obchodní ředitelka Jana Ondruchová ve mně viděla potenciál a vlastně mě nalákala na práci realitní makléřky (smích). Už dlouhou dobu jsem o tom přemýšlela, ale impuls do toho skočit po hlavě přišel až ve správný čas.
Jaké byly Vaše pracovní začátky?
Po absolvování Střední integrované školy v Brně bylo mé působiště v jedné z brněnských kanceláří v administrativě. Pak přišla příležitost odjet do zahraničí (nakonec na neplánovaných 14 let) a vyzkoušet si různá povolání. Po návratu do České Republiky jsem se seznámila s paní Tajovskou a dál už ten příběh znáte. Ze začátku to byl chaos a spousta informací, postupně se to vytříbilo a vše mi začalo dávat smysl.  
Jaká je Vaše nynější pozice?
Aktuálně pracuji jako realitní makléřka. Možnost působit zpočátku v administrativě mi ukázala náhled na celý obchodní proces a chod kanceláře. Seznámila jsem se s celým týmem a vybudovala si vztahy. Jako realitní makléřka můžu skloubit práci, která mne baví, s péči o rodinu a děti. Plánuji si čas podle sebe, což beru jako jednu z největších výhod mé práce.
Co považujete za svůj pracovní úspěch a co za svůj osobní úspěch?
Pracovní úspěch na mne teprve čeká. V minulosti má nejlepší kamarádka pracovala na pozici realitního makléře a já jí to záviděla (smích), tak si teď mohu říci, že jsem si splnila sen. Můj osobní úspěch? Mám šťastnou rodinu, zdravé děti a manžela. Dalším osobním úspěchem je, že jsem se dostala do TAJOVSKÝ reality. 

Jaká vlastnost je pro obchodníka v nemovitostech nejdůležitější?
Asi důvěryhodnost. Jsem pravdivá a trpělivá. Obchodník s nemovitostmi by měl být profesionální a lidský a mít správný přístup k lidem. Realitní makléř je svým způsobem i psycholog a musí umět naslouchat. 
Jak se ráda odměníte za dobrou práci?
Jsem typická ženská – kabelkou nepohrdnu. ?? Ráda si dám dobré víno a udělám si hezký večer s manželem. 
Máte životní sen?
Mít šťastnou a především zdravou rodinu. Snažím se pro to dělat maximum a plní se mi to. Nejsem materialista, nic hmotného mě nenapadá. 
Jak by vypadal Váš ideální den?
Pracovní den by vypadal tak, že začnu ráno v kanceláři s kolegy, řekneme si, co je nového, probereme případy, dáme si tipy, jak postupovat, případně jak řešit určité složitější situace. Odpoledne být v terénu a jednat s lidmi. Ideální relaxační den? Výlet s dětmi a manželem.  
Jak by vypadala Vaše ideální dovolená?
Moje ideální dovolená? Než jsem měla děti, tak určitě v teplých krajích na nějakém ostrově. Teď se s dětmi rádi vydáváme na dobrodružné dovolené v Alpách.
Děkuji za rozhovor.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti