Rozhovor s Janou Ondruchovou | Tajovský reality

Rozhovor s Janou Ondruchovou obchodní ředitelkou

Domů Realitní blog Rozhovor s Janou Ondruchovou obchodní ředitelkou
Rozhovor s Janou Ondruchovou obchodní ředitelkou

Jak jste se dostala  k práci obchodní ředitelky?

 Součástí TAJOVSKÝ reality jsem od října 2019.     
S Honzou Tajovským jsem se potkala ve svém předchozím zaměstnání, přijel si mě zkouknout a od začátku si mě vlastně nenápadně ,,náboroval" (smích). V té době by mě nenapadlo, že bych stávající práci opustila, byla jsem spokojená, každá práce byla vždycky mou srdcovou záležitostí. Ve firmě však došlo k organizačním změnám – paradoxně ubylo práce a nastal klid, tým byl stabilizovaný a já jsem cítila, že chci něco víc. Nastal tedy čas se posunout. S Honzou jsme se potkali znovu ve správný čas a dostala jsem nabídku, která se neodmítá :D. Honza není jen mým přísným a tvrdým šéfem, ale hlavně se stal mým přítelem a díky němu se posouvám někam, kde bych sama netušila, že mohu být. 

Jaké byly Vaše pracovní začátky?

Mé pracovní začátky byly ve školství, kde jsem působila 9 let jako učitelka 2. stupně ZŠ. Přes léto jsem vedla příměstské tábory a golfové kempy na Kořenci. Ke golfovým kempům mě přivedla blízká kamarádka Karolína, která dnes už pracuje jako ředitelka resortu. Tenkrát na Kořenci hledali nového provozovatele restaurace, Karolína mě doporučila a já se stala provozní nejdříve jedné restaurace a o pár měsíců později jsme rozjeli druhou restauraci v Boskovicích.  Mám zkušenosti v různých oborech, ale jádro každé mé práce bylo vždy stejné – budování týmu, vedení lidí. Baví mě pracovat s lidmi, starat se o ně, učit je vzájemné důvěře. 

Jaká je Vaše nynější pracovní pozice?

Pozice? Je asi jedno, jak se moje pozice nazývá, nezáleží mi na tom. Dnes mají firmy plno vznešených pozic, ale skutek utek. :D Důležitá je náplň práce a jestli ji zvládám – jaký je za mnou vidět výsledek. Výsledkem práce je pro mě (ne pro šéfa :D) spokojený a stabilizovaný tým kolegů, kteří se v pondělí ráno těší do práce – já vím, jsem naivka (smích). Hledám kolem sebe pracovité lidi, kteří jsou stejní srdcaři jako já. Chtějí na sobě pracovat, rozvíjet se a posouvat dál. Vážím si lidí, kteří se nebojí vyjít ze své komfortní zóny, postavit se svému vlastnímu strachu a jít po hlavě za svým snem a srdcem.

Co považujete za svůj pracovní úspěch a co za svůj osobní úspěch?

Pracovní úspěch je určitě to, kde teď jsem. Mým dětským snem bylo být ředitelka, určitou dobu jsem si myslela, že to bude ve školství, ale životní cesty směřovaly jinam. Momentálně žiji svůj sen a jsem šťastná. Můžu se pochlubit, že mám skvělý a stabilní tým lidí, za kterým stojím a věřím jim, i když to občas zaskřípe a je potřeba "udělat pořádek" (smích). 

 

Jaká vlastnost je pro obchodní ředitelku v nemovitostech nejdůležitější?

Já nevím. Ale sama sebe bych charakterizovala jako houževnatou, ctižádostivou a empatickou. 

Jak se ráda odměníte za dobrou práci?

Jsem ideální zaměstnanec. Čím víc mám, tím víc utratím. :-) Život si má člověk užívat. 

Máte životní sen?

Vydat se s kamarádkou Mišel na dobrodružné cesty plné lenošení. Červený Range Rover, rodinný dům na Velenově a hlavně žít tak, abych mohla ve stáří vzpomínat a říct si: "Jo, stálo to za to!". :D

Jak by vypadal Váš ideální den?

Ten pracovní by začal v 6 ráno v kanceláři, stihla bych se nasnídat, vyřídit všechny schůzky, úkoly v Asaně, nestal by se žádný průšvih, co se musí "okamžitě" řešit a večer bych šla domů s dobrým pocitem, že všechno, co jsem si naplánovala, bylo splněno (což se moc často nestává :-)). Relaxační den? Dobrá snídaně v kavárně, procházka se psem v lese, bazén a pohoda doma. 

Jak by vypadala Vaše ideální dovolená?

Miluji moře a to jeho šumění, pláž, slunce a klid. 

Děkuji za rozhovor.

Další nabídky

Zobrazit vše
Zjistit cenu své nemovitosti

Tato stránka používá soubory cookies na zlepšení našich služeb. Více info

Rozumím